gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

..Çok DeğiL, $adece Bir Günüm oL$aydı...

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

..Çok DeğiL, $adece Bir Günüm oL$aydı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sir Mc - Bir Günüm Olsan (feat Nurhan)

Sir Mc - Bir Günüm Olsan (feat Nurhan)

Boşver Bu hayatta yırtıp atılan sayfayım Sararmıştı geçmişim önüme atılan yıllarım Çok Vasattı günlerim gülmek bana yasaktı Sensiz geçen hergünümde inan çok tuhaftım Bilmiyorum düşündümde yinede ben sendeyim Kopamadım,her hatamda bir adımla yanaştım Dün rüyamda gördüğüm hayallerimle yoldaşım İşte bu sefer olmadı belki bende yapamadım Gözlerimden yaşlar aktı sense dönüp bakamadın...
  2. Her güne bir duamız olsun.

Her güne bir duamız olsun.

aminli dualar amin Sevgili Melekler, Her gün, içimizden geldiğince "amin"li bir duamız olsun... İlk dua benden arkadaşlar... Yüce Rabbimiz, içimizi, dışımızı, yolumuzu nuruyla aydınlatsın. Yolundan gidenlerin yolundan gitmeyi, sevdiklerinden olmayı, rızasını kazanmayı, cemalini görmeyi nasip etsin bizlere ve dualarımızı kabul buyursun... Amin...
  3. A Vitaminiyle Sağlıklı Bir Cildiniz Olsun !

A Vitaminiyle Sağlıklı Bir Cildiniz Olsun !

cilt bakımı cildi gençleştiren vitaminler Yiyecekler içerdikleri vitamin mineral ve antioksidan sayesinde yaşlanmayı geciktirir melekler :) Şimdi yaşlanmayı geciktiren, cilde faydalı vitaminlerden birisi olan A vitamini ile ilgili önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz :) Brokoli havuç ve sütün ortak özelliği nedir? Bunlar çevresel ve yaşlanma etkilerinden cildinizi koruyan doğal...
  4. Çok farklı bir tavan dekorasyonu olmuş

Çok farklı bir tavan dekorasyonu olmuş

Tavan dekorasyonu Farklı tavan örneği Farklı bir tavan örneği istiyorsanız bu bu tavan dekorasyonu turuncu dekorasyon sevenler içinde oldukça ideal. Turuncu ile yeşil kombini mekana enerjik bir hava katmış. Tavan d oldukça hoş görünüyor.
  5. bir günde sınıfın o...su oldum

bir günde sınıfın o...su oldum

arkadaşlar geçenlerde biri ile çıkmaya başladım okulun orada buluştuk arkadaşımın biri bunu görmüş ve tüm sınıfa söylemiş şimdi herkes biliyor arkamdaki çocuk vbana sende o yolda gidiyorsun sen salaksın falan deyip duruyor sınıfta herkes birileri ile çıkıyor sanki tek ben varım ilk defa birisi ile çıktım ne var sanki hatta arkadaşın birisi dersin ortasında hocam önümdeki kız biriyle çıkıyor...

Sayfayı Paylaş