gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Çok Değişik Çok ilginç Halı Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

değişik halı modelleri ilginç halı modelleri
    Ev dekorasyonunun en önemli tamamlayıcılarından biride halılardır.Farklı ve ilginç tasarımdaki halı modelleriyle evinize gelen konukların ilgisini ve beğenisini kazanabilirsiniz.Bu güne kadar melekler mekanında bir çok halı modelini tanıttık.Ama bu sefer tamamen daha ilginç olanlarını bulduk.Evinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için birbirinden ilginç halı modellerini sizlerle paylaşıyoruz

nisan yagmuru bunu beğendi.
  2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzeller cok begendim tam benlik bu halilar

BEYZA21 bunu beğendi.
Çok Değişik Çok ilginç Halı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok ilginç atkı modeli ama çok şirin:)

çok ilginç atkı modeli ama çok şirin:)

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı modelleri ve yapılışı erkek yapılışları örnekleri örnekleri Malzemeler: 2 renk iplik,uygun şiş,gözler için aksesuar Yapılışı: Örgüye 10 ilmek başlayın sağ ve sol yandan 1 er artırarak 20 sayı olana kadar haroşa örgü ile devam edin daha sonra sağ ve soldan 1 er eksilterek 10 sayıya kadar düşelim diğer ipliği bağlayarak önce artırıp sonra...
  2. Çok değişik patik modelleri

Çok değişik patik modelleri

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi bilmeyişim ama...
  3. Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam...
  4. Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

şark köşesi modelleri değişik şark köşesi takımları Şark doğu demektir.Şark köşesi adından da anlaşıldığı gibi doğunun otantik çizgileri düşünülerek tasarlanmış oturma grubu tarzı modellerdir.Günümüzde otantik mekanların yanı sıra,bu esinti evlerimizede yansıdı.Şark köşesiyle döşenmiş evler bana çok sıcak geliryor.Tabi bu bu zevk kişiden kişiye değişebilir.Benim gibi modern çizgelere hakim...

Sayfayı Paylaş