gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. [​IMG]
    Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam edilip 25 sıra yapılır ve bitirilir.Bu 25 sıra içerisinde 3 sırada bir aynı işlem uygulanır.Yuvarlak kısmı el üzerine yerleştirilir. Avuç içine gelen ve açık kalan kısım dikilir.
    Bilek kısmındaki fırfır için ,her zincire 4-5 kez batarak oluşturulur.

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eldiven Modelleri

Eldiven Modelleri

eldiven modelleri iş eldiven modelleri uzun örnekleri modeli ELDİVENLERE BAKMADAN ÖRMEYİN SİZLERE NETTEN BULDUĞUM ELDİVEN ÖRNEKLERİ. BUNLARA BAKARSANIZ EMİNİM Kİ SİZDE BİR TANE BAŞLAYACAKSINIZ. BEN HEPSİNE BAYILDIM. ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA BİR MODEL. BU KADAR MİNİĞİNİ ÖREBİLİRMİSİNİZ. SANIRIM İĞNE İLE ÖRÜLMÜŞ, BU KADAR İNCE ŞİŞ YOK ÇÜNKÜ. EVDEKİ ARTMIŞ İPLERİ DEĞERLENDİRİP SİZDE...
  2. Çok değişik patik modelleri

Çok değişik patik modelleri

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi bilmeyişim ama...
  3. Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

şark köşesi modelleri değişik şark köşesi takımları Şark doğu demektir.Şark köşesi adından da anlaşıldığı gibi doğunun otantik çizgileri düşünülerek tasarlanmış oturma grubu tarzı modellerdir.Günümüzde otantik mekanların yanı sıra,bu esinti evlerimizede yansıdı.Şark köşesiyle döşenmiş evler bana çok sıcak geliryor.Tabi bu bu zevk kişiden kişiye değişebilir.Benim gibi modern çizgelere hakim...
  4. Örgü Eldiven Modelleri En Çok Beğenilen Modeller Kaçmaz Meleklerim

Örgü Eldiven Modelleri En Çok Beğenilen Modeller Kaçmaz Meleklerim

Örgü Eldiven Modelleri- Eldivenler kışın en çok ihtiyaç duyduğumuz aksesuarlardandır. Özellikle son yıllarda el örgüsü modellerde çok değişim ve gelişim olduğunu görüyorum. Değişik tarz eldivenler ısınma ihtiyacından çok süslerinin görselliğinin sergilendiği modellerden meydana geliyor. Ben de en beğenilen en güzel örnekleri sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlarım. El emeği göz nuru gerçekten...

Sayfayı Paylaş