gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çok değişik patik modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi bilmeyişim ama çevremde bilen anlayan kişilere mutlaka bu modelleri gösterip özellikle bazı modelleri kendime yaptırmam lazım bayıldım tek kelime:D
    offf bu çok güzelll:D

Buda değişik bir modelmiş:)

çok hoşşşşş:D

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu değişik ve güzel [​IMG]
    buda sevimli çok beğendim.

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Çok değişik patik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

Çok Değişik Elişi Eldiven Modeli

değişik elişleri değişik elişi modelleri el işleri modelleri elişleri Değişik eldiven modellerinden hoşlanan bayanlar için son derece farklı ve bir o kadar şık elişi motifli eldiven modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı:5 zincir çekilip kapatılır.Sık iğne başlanır.İlk 4 sıra her zincire çift batarak yuvarlak motif oluşturulmaya başlanır.İplikle tek batarak devam...
  2. Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

Çok Değişik Şark Köşesi Modelleri

şark köşesi modelleri değişik şark köşesi takımları Şark doğu demektir.Şark köşesi adından da anlaşıldığı gibi doğunun otantik çizgileri düşünülerek tasarlanmış oturma grubu tarzı modellerdir.Günümüzde otantik mekanların yanı sıra,bu esinti evlerimizede yansıdı.Şark köşesiyle döşenmiş evler bana çok sıcak geliryor.Tabi bu bu zevk kişiden kişiye değişebilir.Benim gibi modern çizgelere hakim...
  3. Tunus İşi Örgüden Değişik Patik Modelleri Sıcacık Ayaklar

Tunus İşi Örgüden Değişik Patik Modelleri Sıcacık Ayaklar

Tunus işi örgüden değişik patik modelleri konumuzu incelerken kışın o soğuk günlerinde üşüyen ve ısıtamadığınız ayaklarınızı hatırlayabilirsiniz. Kışın terlik giy çıkar derdine son arkadaşlarım. Eğer hala patik örmeyi bilmiyorsanız sayemizde öğrenebilirsiniz belki. Daha kışa çok varken evin tüm üyelerine birer patik örmeye ne dersiniz. Terlik denen merette doğru düzgün ısıtmaz ki ayakları....
  4. Değişik Örgü Patik Modelleri Ayaklarınıza İyi Gelecek Modeller

Değişik Örgü Patik Modelleri Ayaklarınıza İyi Gelecek Modeller

Değişik Örgü Patik Modelleri- Ne demişler ayaklarını sıcak tut, başını serin, gönlünü ferah tut, düşünme derin :) Gam kederi geçtim ama vücudumuzda önemli bir bölgedir ayaklarımız. Ninem hep der ki ayaklarına terlik giy evladım. Bir bildiği var kadıncağızın işte. Tüm hastalıklar ayaktan gelir derler. Doğrudur aslında atasözünden de anlaşıldığı üzere atalarımız da bilmiş ve boşuna...
  5. Çilekli çok şirin bebek patikleri

Çilekli çok şirin bebek patikleri

Bebekler daha doğmadan onun için yapılan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri, bebeğin cinsiyetine göre farklı renk ve modeller ile kış ayların da çok kullanışlı oluyor. Özellikle bebek patik modelleri, onların minik ayaklarını sıcacık tutarken hastalıklara karşı da koruma altına alıyor. Tabi bu kadarla da kalmıyor ve bebek patik modelleri onların kıyafetlerini tamamlayan şirin...

Sayfayı Paylaş