gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim!! Bana düşlerini kiralarmısın abi =(

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

öğretmenlikle ilgili hikayeler paylaşmakla ilgili hikayeler paylaşmakla hikaye [​IMG]

Çok duygulandım sizlerle paylaşmak istedim!! Bana düşlerini kiralarmısın abi =( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Ben Çok Güldüm :) Sizle Paylaşmak İstedim

Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha çay isterken "Çiçeğim, bir bardak daha verirmisin?" der.Sonra da "peteğim, hiç şekersiz lütfen" diye ekler 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim, sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam, yaşlı amcanın karısına kullanıdığı...
  2. İki kum tanesi...(bunu biyerde okumuştum çok beğendim sizinle paylaşmak istedim)

İki kum tanesi...(bunu biyerde okumuştum çok beğendim sizinle paylaşmak istedim)

Günün birinde bir çölde iki kum tanesi karşılaşmış ve birbirlerini çok sevmişler uzun bir süre çok yakın olmuşlar. Birbirlerini yanlarında, canlarında olarak sevmeyi öğrenmişler. Derken bir rüzgar çıkmış kum tanelerinden biri yerinde kalırken diğeri biraz uzağa savrulmuş. Çok uzak değillermiş ama yinede göremiyorlarmış birbirlerini. Sevgileri hiç azalmamış yine sevmeye devam etmişler....
  3. Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

Nostaljik İtiraf [ çok beğendim paylaşmak istedim]

. ......Onu ilk tanidigim zaman 14 yasinda bir ortaokul talebesiydim,0ysa 30 yasinda ve evliydi.babamla arkadas olmuslardi,ailelerimiz devamli birbirilerine gidip gelirlerdi,bir zaman sonra aile dostumuz oldu,o zamanlar ben ona amca diyordum.terbiyeliydi iyi konusurdu, babamla -annemle sohbet ederken devamli onu dinlerdim,o beni ve kardeslerimide cok severdi, bazen bana,kizim yavrum...
  4. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...
  5. sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sevgili muhabbet arkadaşlarım bilindiği üzre ben 4.5 aylık hamileyim :) ve ilk bebişim olmasındanmıdır nedir çok heyecanlıyım bebişime her aldığımı bayramlık kıyafet alan çocuklar gibi her önüme gelene göstermek istiyorum ama bulunduğum yer 40 kişi hemde 50 yaş üstü paylaşıcak kimse yok yani :uhu: bende sizlerle paylaşmak istedim...iyi yapmışım dimi :utan: bu arada yorumlarınızı bekliyorum :)...

Sayfayı Paylaş