gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir

Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım.

Gebelik belirtisi olarak en önemli belirti adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi her defa gebelik anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diyet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine neden olabilir.

Çok Erken Hamilelik Belirtileri

-mide bulantısı,baş dönmesi
    -yorgunluk ve sürekli uyku hali
    -alt karında şişkinlik
    -akıntının artması
    -göğüslerin şişmesi hassasiyet
    -göğüs uçlarının renginin koyulaşması
    -sık sık idrara çıkma
    -bel ağrısı
    -ağızda kuruluk
    -ağızda metal tadı hissetmek
    -kokulara aşırı hassasiyet
    -iştah artması
    -mide yanması
    -idrar kokusunda değişme
    -kasıkta batma,kramp
    -gazlı olmak
    -eklemlerin ağrıması
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Ekim 2016
    prenses 1989 ve merve karpuz bunu beğendi.
  2. sinem dengiz

sinem dengiz Forum Okuru

İyi günler bende asiri mide bulantisi bas dönmesi we halsizlik war. Adet qünüm henüz qelmedi karnimda sislik we ara ara sanci oluyor hastaneye qittim bisi cikmadi qoqus uclarim aqriyo hafif şişkinlik war qoquslerimde we eskisinden cok idrara çıkıyorum bunun sebebi ne acaba oqrenebilirmiyim. Tsskkurler

3. melekkm

melekkm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba. Adetimden on gün sonra karin agrisi, klasik agrisi, şişkinlik, ignelenme krmplar olmaya basladi.3 yillik evliyim ve bebegimiz olmadi. Hsg cektirdim temiz cikti.doktor bi problem yok dedi. Hsg sonrasi adetim gecikti.sonraki ay (yani bu ay) kacina olacagimi bilmiyorum.sizce bunlar gebelik belirtisi olabilirmi lutfen cevap verin?:d040::d040:

4. melike karaosman

melike karaosman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
  5. xxxxxx

xxxxxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    benimde adetim biteli 10 gün oldu

6. xxxxxx

xxxxxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    benimde adetim biteli 10 gün oldu bugün adet sancısı gibi bir sancıyla uyandım aynı adet dönemimdeki gibi üşüme falan geldi bende sizin gibi şüphe ettim siz yazalı 1 ay olmuş sonuç nedir acaba ?

7. .....

..... Forum Okuru

Arkadaslar adetin bir bir buçuk hafta gibi mide bulantısı , ev içerisinde üşüme uykusuzluk , göğsümde şişkinlik meme ucunda ağrı nefes almaktan zorlanma eşimin parfümü bile bana ağır geldi sizce bu hamilelik belirtileri mi gerçi adet olmama üç dört gün var ama lütfen bana cevap verin

8. emel aslı

emel aslı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    EDIT BY BEYZA

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Kasım 2015
  9. gül kayhan

gül kayhan Forum Okuru

Cnm benim de adetime 2 gun var ama asiri derece bas donmesi var veara ara mide yanmasi her zamankinden fazla yemek yiyorum ve koku aliyorum batmalar agrilar oluyor sizce gebelik belirtisi olabilir mi?bu arada bende prolaktin yuksekligi varr...

10. gül kayhan

gül kayhan Forum Okuru

Cnm benim de adetime 2 gun var ama asiri derece bas donmesi var veara ara mide yanmasi her zamankinden fazla yemek yiyorum ve koku aliyorum batmalar agrilar oluyor sizce gebelik belirtisi olabilir mi?bu arada bende prolaktin yuksekligi varr...

11. melek uymaz

melek uymaz Forum Okuru

İlişkiye gireli iki uç gün oldu ve adet günümü tam hatırlamıyorum obada en fazla 1hafta kaldı mide bulantım yok fakat idrarda kotu ve gaz var hamile olma olasılıgım var mı ?

12. derya simsek

derya simsek Forum Okuru

Mrb arkadaslar benim uc yildir cocugum olmuyo iki defa dusuk yaptim ikinci dusugum bir sene olacak hala hamile kalamadim amabu ayki adetimi alti gun kaldi gogsumun ucu cok fenaagriyo siskinlik var karin siskinligim devar acaba hamilemiyim sizce

13. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz.+ Gebelik belirtileri gebeliğin 4- 5 ci haftasında başlar..Gebelik planından önce jinekoloğa görünün.Geçmişte düşük hikayeniz var..Beklenen mensinizde en az 3 günlük bir gecikme yaşarsanız test yapın

mylife-17 bunu beğendi.
  14. cennet-b

cennet-b Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

15. cennet-b

cennet-b Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    Bendede vardı o belirtiler fakat enfeksiyon çıktı.
    Yani hamilelik regl enfeksiyon....
    Bütün belirtileri aynı. Doktora gidilmesi sart

baby26 bunu beğendi.
Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erken Gebelik Belirtileri

Erken Gebelik Belirtileri

erken gebelik belirtileri gebelik belirtileri erken hamilelik ne zaman başlar hamilelik ne zaman başlar Sevgili melekler... Erken gebelik belirtileri nelerdir nasıl gebilik olduğunu anlarız, diye düşünüyorsanız bu konu tam sizlik. Özellikle anne olan melekler... Hamile kalmak isteyenlere sizin de bir yardımınız olsa. Benim merak ettiğim konulardan biri de... İLK HAFTA GEBELİK BELİRTİLERİ...
  2. çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

gebelik belirtileri kızlar ne olur bana bir careeee bu benim ikini gebeligim olucak ama bende garıp degısıklıkler var ben bu ay korunmayı bıraktım ogluma bırkardes olsun dıye fakat hamılemıyım degılmıyım kestıremıyorum goguslerım sıstı yorgunum saclarımı sallıyamıyorum bıle bıde bu hasta goguslerımden sut gelmeye basladı ınanılmaz yuzun sıvılcelı oldu hayatımda ben bu kadar sıvılce bır...
  3. Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik belirtileri nelerdir ?

Erken hamilelik ve gebelik belirtileri nelerdir nasıl tespit ediliyor hangi durumlarda gebe olduğumuzu anlayabiliyoruz ? Bu bölümden ve bu konu altından sevgili meleklerim. Sizlerde yaşadığınız belirtileri bizlere bu başlık altından yazın, bizlerde daha önceki tecrübelerimiz ve uzman görüşlerinden yararlanarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Dileriz ki; Allah, isteyen tüm meleklerin...
  4. Kulak Çınlaması Neden Olur haydi gelin öğrenelim

Kulak Çınlaması Neden Olur haydi gelin öğrenelim

kulak neden çınlar kulak çınlamasının nedenleri Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/203779-hickirik-nasil-gecer-hickirik-nedenleri.html hakkında biklgiler aktarmıştık. Şimdi de yine tıpkı hıçkırık gibi merak konusunu olan kulak çınlaması nedenleri neler bu yazımızda öğreniyoruz Melek'lerim. Haydi şimdi gelin kulak çınlaması nasıl olur öğrenelim. Kulak...
  5. Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta  başlar?

Hamilelik belirtileri kaçıncı hafta başlar?

erken gebelik belirtileri,gebe olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtisi ne zaman başlar ,en erken hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Hamileliğe ait belirtilerin başlayabilemesi için gebeliğin en erken 4-5 hafta civarında olması gerekir. Yani adet gecikmesi yaşandıktan sonra ancak hamilelik belirtileri başlar. Bazen halk arasında sanıldığı gibi...

Sayfayı Paylaş