Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

İlişkiye gireli iki uç gün oldu ve adet günümü tam hatırlamıyorum obada en fazla 1hafta kaldı mide bulantım yok fakat idrarda kotu ve gaz var hamile olma olasılıgım var mı ?

Mrb arkadaslar benim uc yildir cocugum olmuyo iki defa dusuk yaptim ikinci dusugum bir sene olacak hala hamile kalamadim amabu ayki adetimi alti gun kaldi gogsumun ucu cok fenaagriyo siskinlik var karin siskinligim devar acaba hamilemiyim sizce

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz.+ Gebelik belirtileri gebeliğin 4- 5 ci haftasında başlar..Gebelik planından önce jinekoloğa görünün.Geçmişte düşük hikayeniz var..Beklenen mensinizde en az 3 günlük bir gecikme yaşarsanız test yapın

Herkese merhabalar ben aranıza yeni katıldım arkadaşların böyle şeyler paylaşması çok güzel Ben 1yıl oldu evleneli ayın 18inde adetim bitti fakat ondan 4_5gün sonra ara ara kasık ağrılarım oldu bir haftadırda çok göğüs ağrısı çekiyorum sağlık ocağına gidip test yapsam sizce erkenmi? Adetim biteli 13 gün oldu.

Herkese merhabalar ben aranıza yeni katıldım arkadaşların böyle şeyler paylaşması çok güzel Ben 1yıl oldu evleneli ayın 18inde adetim bitti fakat ondan 4_5gün sonra ara ara kasık ağrılarım oldu bir haftadırda çok göğüs ağrısı çekiyorum sağlık ocağına gidip test yapsam sizce erkenmi? Adetim biteli 13 gün oldu.
Hosgeldin aramiza bilmiyorum ama bence erken biraz daha bekle adetine 4 gun kala erken testlerden yap insallah hamilesindir. Benimde kasik agrilarim var ama gogsumde tik yok:) adetimede 1 hafta kaldi hayirlisi

Bende hamile kalmak istiyorum 1 senelik evliyim ama olmuyor adetim 5 gun gecti mide yanmam bacaklarimda kasilma ates var hamile miyim acaba

Merhaba kizlar bende yeniyim. Adetimi daha bir hafta var fakat goguslerim asiri agriyor ve belim cok agriyor . Karnimdada siskinlik var sizce hamilemiyim

Geri