Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Catlatma ignesi vuruldum yumurtam catlamis dr soyledi. Bugun igneden sonraki 16 gunum adetime dort gun var. Adetime alti gun varken dr gttim negatf cikti fakat dr adetin geciknce gel cok acele etmissin eger dha kucukse kanda cikmayabilir dedi. Ve bende bir haftadir sadece gogus ucumda agri ve kasinti var. Pskolojik degil ve adet olcagmda fln gogsumde boyle degisiklikler olmazdi. Merak ettigim sey doktorumun dedigi gibi adet oncesi kucuk oldugundan kanda cikmayabilir mi. Beyza hanim ve arkdaslar yanitlarsanz sevinirim .

Bence hamilesin bende hgs cektirdirdim doktor ondan hamile kalabilirdin dedi benim 3 günüm geçti test yaptım pozitif cikti kan testinde yaptim dogtor hamile olduğumu söyledi inslh hamilesin allah herkesin gönlüne gore versin ;)

Mrb arkadaslar ben 3 aylik evliyim en son adetim 27 ekim de oldu 12 gun surmustu ama ek ayinda iki kere old bi 3 de bide 27 de oldum bu son adetim 12 gun surmustu ekim ayindan beri adet olmuyrm ve test yptim kan verdim iki kere alttan ultrosonla bakildim birsey yok denildi sadece polikistik kist varmis adet sokturucu verdi iki gun once botti ve hastalanmadim bu aralar uyku halindeyim baldir kisimlarim agrio oturunca egilince goguslerim cok degil ama sis sizce hamile ola bilirmiyim yardimci olursaniz sevinirim:-:)-(

Merhaba arkadaslar bende merak icerisindeyim gecen ay adetim 15 gun gecikti idrar ve kan testi yaptırdım sonuc negatifti en son kasımın 21inde adet oldum bu ayın 19unda adet olmam gerekiodu ama olmadım dun hastaneye gittim ultrasyona aldılar kese gorunuo gibi falan dedi sonra kan testi istedi ama sonuc negatif cıktı ama ben sanki kendimi hamile gibi hissediorum ve asırı mide bulantım var bas donmeside oluo ara sıra. Gogus hassasiyetide yasıorum sizce hamile miyim lutfen yardımcı olun simdiden tesekkurler

Bendee cok yorgunumn basim ck agriyor belim karnim agriyor kasiklarimdada agri var akinti var akil verin canlar yaaa

Bu belirtilerin hepsi bende var sadece mide bulantisi yok dun adet gunumdu ve tam gunumde adet oldum sizce ustune gorme olabilirmi cunku hic adet sancim yoktu :-( hamile olabilir miyim

Geri