Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Psikolojik bir durum yaşadıklarınız yukarda ki yanıtımda belirttiğim gibi boş yere evham yapıyorsunuz.Karın şişliği sindirimle alakalı şişebilir,karında seyirmeler olabilir her şeyi gebeliğe yormayın..
Gerçekten insan beyni çok tuhaf. Bilinç altına atınca bunlar oluyor sanırım gerçekten bu durum psikolojimi mahvetti internette saçma sapan bir dolu şey yazınca son durum akilda soru işaretleri doluyor. Teşekkür ederim

İyi akşamlar. Adetime 1 hafta var belirtilerim olduğu için 2 gün once gebelik testi yaptırdım negatif çıktı ama şuan adet olacakmışım gibi agrilarim var göğüs agrimda çok fazla sabah erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı fakat ben ağrıdan duramıyorum

İyi akşamlar. Adetime 1 hafta var belirtilerim olduğu için 2 gün once gebelik testi yaptırdım negatif çıktı ama şuan adet olacakmışım gibi agrilarim var göğüs agrimda çok fazla sabah erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı fakat ben ağrıdan duramıyorum

Merhaba

Testi erken yapmışsınız.Gebelikte de ,menste de belirtiler genelde aynı oluyor.Mensinizde en az 3 günlük gecikme yaşarsaınız testi tekrarlayın.Sevgiler.

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum buraya burda yazılanları görünce herkes birbirine ne kadar da güzel destek olmuş 2007 2008 yazılarını okuyorum deminden o hamile kaldı mı bu hamile mi derken birsürü yazı okumuşum okurken bide diyorum ki ay inşallah hamiledir diye :) tam bi aile yuvası gibi burası

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum sanırım biraz karışık geldi.yada ben beceremiyorum ne.

Neyse kızlar kendimden kısaca bahsedeyim 1 senelik evliyim yeni vajinismusu yendim çok şükür.ve bebiş çok istiyorm Allah tüm isteyenlere versin banada inşallah.bugün adet günüm olmadım henüz ama çok korkuyorum bazı aylar birkaç gün geçtikten sonra da olduğum oluyo.
Öyle bariz bi belirti yok ama her olanı da bundandır şundandır diyip kendimi umutlanndırmak istemiyorum bu aralar çok acıkıyorum sürekli yemek yemek istiyoeum yemek yiyorum aradan 1 saat geçmeden yine acıkıyorum.geceleri boğazımda kuruluk var geçen hafta da bikaç gün mide yanması olmuştu.bide çok sık tuvalete çıkıyorum ve bu ara çok akıntım oluyo adet oldum diyorum tuvalete koşuyorum ama bakıyorum akıntı.sonra üşüttüm heralde diyorum psikolojiktir belki diyorum ama içim de pır pır etmiyo değil hani :) Allahım inşallah hamileyimdir.Allah isteyen herkese versin inşallah burayı çok sevdim

Merhaba hoş geldiniz zuhal hanım.
Sizinle aynı heyecanı yaşayan anne olmak isteyen arkadaşlar forumda mevcut.Bir çoğu meleğine kavuştu.Dileriz ki siz de en yakın zamanda bu mutluluğu tadarsınız.Maalesef belirtilere göre gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Sizinde anlattığınız gibi sonuç olumsuz olabiliyor.Bir kaç gün içinde mensinizi olmazsanız test yapın..Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Öncelikle bana cevap. Verdiğiniz için çok teşekkürler Beyza hanım.çok sağolun evet haklısınız bende hemen heycan yapmak istemiyorum sonra umutlanıyorum olmayınca da insan çok üzülüyo.ah ah heycan yapmamakta elde değilki
..
Allah razı olsun inşallah güzel haber verenlerden biride ben olurum hayırlısı ile tabi
.dua edin lütfen birbirini tanımayanların birbirine ettikleri dua Allah katında daha makbuldür inşallah dua ve sevgi ile kalın inşallah Dualaşalım

Öncelikle bana cevap. Verdiğiniz için çok teşekkürler Beyza hanım.çok sağolun evet haklısınız bende hemen heycan yapmak istemiyorum sonra umutlanıyorum olmayınca da insan çok üzülüyo.ah ah heycan yapmamakta elde değilki
..
Allah razı olsun inşallah güzel haber verenlerden biride ben olurum hayırlısı ile tabi
.dua edin lütfen birbirini tanımayanların birbirine ettikleri dua Allah katında daha makbuldür inşallah dua ve sevgi ile kalın inşallah Dualaşalım

Rica ederim..
Sizi ve sizin durumunuzdakileri çok iyi anlıyorum zuhal hanım..Evet maalesef elde olmayan bir durum.Kafanızı başka şeylerle oyalamaya çalışın çocuk konusuna fazla odaklanmayın.Stres gebe kalmaya engel bir durum..Allahın duası üzerinize olsun .Duacıyız sizlere..Sevgiler..

Merhaba bayanlar ben de burada yeniyim. 11 aylik evliyim ve 9 audir korunmamamiza ragmen cocugumuz olmadi bircok doktora gittim. Hic bir sorun yok olur diyip yolladilar. En son bi doktora gttim aşırı adet olma sikayetiyle. Doktor yumurtaliklarimin asiri büyük oldugunu ve polikistik over oldugunu syledi. Progestan verdi bu aksam bitti ilacim
. Adet olunca ki onsallah hamileyimdir de olmam serophone kullanicaksin dedi. Herneyse biz bu arada boş durmadik tabi. Simdi bende 1 haftadir mide yanmasi bas dönmesi bacak agrisi varis gibi sikayetler bas gösterdi. Sizce nedir ne degildir? Cok mu umutsuz vakayim? Rabbim hepimizin kucagini tez zamanda doldursun insallah.

Merhaba bayanlar ben de burada yeniyim. 11 aylik evliyim ve 9 audir korunmamamiza ragmen cocugumuz olmadi bircok doktora gittim. Hic bir sorun yok olur diyip yolladilar. En son bi doktora gttim aşırı adet olma sikayetiyle. Doktor yumurtaliklarimin asiri büyük oldugunu ve polikistik over oldugunu syledi. Progestan verdi bu aksam bitti ilacim
. Adet olunca ki onsallah hamileyimdir de olmam serophone kullanicaksin dedi. Herneyse biz bu arada boş durmadik tabi. Simdi bende 1 haftadir mide yanmasi bas dönmesi bacak agrisi varis gibi sikayetler bas gösterdi. Sizce nedir ne degildir? Cok mu umutsuz vakayim? Rabbim hepimizin kucagini tez zamanda doldursun insallah.

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz.Gecikmeniz olunca test yaparsınız.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum

Geri