gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok etkileyici anlamlı sözler yazarmısınız lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Daha önce yazılmamış etkileyici ve çok anlamlı sözler arıyorum.Nereye baksam hep aynı sözler. Var mıdır forumunuzda ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Herkes aynı şeyi düşünüyorsa,hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir. -W.Lippmann
    Dün yaptığınız şey size hala çok iyi görünüyorsa ,bugün yeterli değilsiniz demektir. -Earle Wilson

Öğrenmek, akıntıya karşı yüzmek gibidir ilerleyemediğiniz taktirde gerilersiniz. -Çin Sözü

Unutulmak istemiyorsan, ya okunacak şeyler yaz,ya da yazılmaya değer şeyler yap. -Benjamin Franklin

Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe insan yeni okyanuslar keşfedemez. -Andre Gide

Hayvanlar bir gün, " Kim daha çok çocuk doğurabilir ? " diye çekişmeye başlarlar. Hep birlikte dişi aslana gidip danışırlar. " Sen kaç çocuk doğurabiliyorsun ? " diye sorarlar aslana. " Bir " diye yanıtlar dişi aslan. " Fakat ben aslan doğururum. "

Gençlikte Günler Kısa, Yıllar Uzun; Yaşlılıkta Da Günler Uzun, Yıllar Kısadır. PANİN

İnsanın Kırk Yaşına Kadar Geçen Yılları Bir Kitap, Geri Kalan Yılları Da O Kitabın Eleştirmesidir. SCHOPENHAUER

Yaşlılar Her Şeye İnanırlar; Orta Yaşlılar Her Şeyden Kuşkulanırlar; Gençler De Her Şeyi Bilirler.

Küçük Bir Kıvılcım, Yangına Sebep Olur. DANTE

Koca Selleri Meydana Getirenler, Küçük Dereciklerdir. SHAKESPEARE

Hiçbir Başarı Kazanamayanlar İçin En Tatlı Şey, Başarıdır. EMİLY DİCKİNSON

Dünyada Başarı Kazanmanın İki Yolu Vardır: Kendi Aklından Faydalanmak, Başkalarının Akılsızlığından Faydalanmak. BRUYERE

Dünyada Başarı Kazanabilmek İçin Aptal Görünmeli, Akıllı Olmalıdır. MONTESQUİEU

Erkekler Yasaları, Kadınlar Davranışları Şekillendirir. DE SEGUR

Davranışlar Herkesin Kendini Seyrettiği Bir Aynadır. TERENCE

Dünyada, Kendi Hakkında Konuşulmaktan Daha Kötü Bir Şey Vardır; Kendi Hakkında Konuşulmamak.OSCAR WILDE

Geleceğin En İyi Peygamberi Geçmiştir. JOHN SHERMAN

Geçmişi Hatırlamayanlar, Onu Bir Kere Daha Yaşamak Zorunda Kalırlar. GEORGE SANTAYANA

Konuşmak, Öğrenmeye Yol Açar; Ama Dehanın Okulu Yalnızlıktır. GİBBON

Sessizlik De Bir Çeşit Konuşma Sanatıdır. HAZZLİTT

İnsan Ne Kadar Az Düşünürse, O Kadar Çok Konuşur. MONTESQUIE

Her İnsanın Düşündüğünü Söylemeye, Her Dinleyenin De Ona Karşı Çıkmaya Hakkı Vardır. SAMUEL JOHSON

Söylediklerini Kabul Etmeyebilirim; Ama Söyleme Hakkını Ölünceye Kadar Desteklerim. VOLTAİRE

Akilli adam hem kitaplari, hemde dogrudan dogruya hayati okur. -Lin Yutang-

Akilli bir kimse, düsmanindan da akil ögrenmeyi ihmal etmez. -Beydeba-

Ben bilmedigimi bildigim için diger insanlardan akilliyim. -Sokrat-

Akilli bir insanin dünyasi bütün dünyadir. -Aristofanes-

Aliskanliklarin zincirleri, önce duyulmayacak kadar hafif, sonra kirilamayacak kadar güçlü olurlar. -Benjamin Dizraelli-

Bazi amaçlar o kadar degerlidir ki, o yolda maglup olmak bile zafer sayilir.

Eti tadan köpek, artik kuru ekmege dönmez. -Ahmet Hasim-

Insanligin büyük ve muhtesem eseri, bir amaçla yasamayi bilmektir. -Montaigne-

Düşünme zihnin işi, hayal ise zevkidir. Düşünme yerine hayal etmek, zehiri besinden ayırt edememektir. -Victor Hugo

Az şey bilirsek bir şeyin doğru olduğuna emin olabiliriz, bilgi artınca şüphede artar. -Goethe

Dün, dünle beraber gitti cancağızım; bugün yeni şeyler söylemek ( yapmak ) lazım. -Mevlana

Geçmişten çok geleceği düşünmeliyiz, çünkü bundan sonra orada yaşayacağız. -Thomas

Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.

En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.

Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.

Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.

Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!

Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma.

Çok etkileyici anlamlı sözler yazarmısınız lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 sevgiliye etkileyici sözler etkileyici özlü sözler Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan...
  2. Çok güzel  Dini Anlamlı Sözler kısa

Çok güzel Dini Anlamlı Sözler kısa

Dini Anlamlı Sözler kısa Dini Anlamlı Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizerle ile ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile çok güzel dini anlamlı sözleri paylaşıyoruz. Buyrun ister Facebook sayfanızda isterseniz mesajlarınızda yazın bu sözleri Melek'lerim. İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi ayağımın altına...
  3. Felsefi Anlamlı Çok Güzel Sözler

Felsefi Anlamlı Çok Güzel Sözler

Bu konu; felsefi anlamlı sözler hakkında bilgi vermektedir. Sevgili melekler, bazen hislerimizi ifade etmekte zorlanırız. Öyle bir cümle etmek isteriz ki karşımızda ki bu cümleyle tüm halet-i ruhiyemizi anlasın, düşünmek zorunda kalsın. İşte böyle sözlere ihtiyacınız varsa bu sayfamızda paylaşacağımız felsefi anlamlı sözler tam size göre. Ünlü şair ve yazarlardan derlediğimiz felsefi...
  4. Hande Yener 'in Hasta şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

Hande Yener 'in Hasta şarkısının sözlerini yazarmısınız lütfen

Arakadaşlar Hande Yener in bir şarkısı var bayılıyorum , Hasta diye. Onun tam olarak sözlerini bilemiyorum.Yazabilirmisiniz..
  5. çok kısa komik sözler yazarmısınız

çok kısa komik sözler yazarmısınız

Arkadaşıma büyük bir sürpriz hazırlıyorum ama kısa kısa birkaç komik söz lazım, değişik olsun istiyorum, forumunuzda varmıdır acaba ?

Sayfayı Paylaş