gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çok farklı nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

taşlayıcı nickler çok farklı nickler aramıyorum kimseyi olması gerekenler zaten yanımdayanımda olmayıp gidenler kimin umrunda farklı 2010
    нєякєѕ güℓüѕüмü göяüуσя .. кιмѕє ѕαναѕιмι göямüуσя...
    нєякєѕ ѕєѕιмι ∂υуυуσя...
    ∂üѕüη∂ügüмü кιмѕє вιℓмιуσя...
    нєякєѕ уαz∂ιкℓαяιмι σкυуσя...
    gözуαѕℓαяιмι кιмѕє göямüуσя...
    нєякєѕ вєηι тαηι∂ιgιηι ѕαηιуσя...
    αмα кιмѕє вєηιм кιм σℓ∂υgυмυ вιℓмιуσя!!!

Bir içten bakışına deLice tutuLmusum.
    EsrarLı qözLerine qönülden vuruLmusum.

sana bakmak suya bakmaktır...
    sana bakmak bir mücizeyi anlamaktır...

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını..
    ,Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi

Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu
    Anné,kücükkén ßi yérim acıınca
    öpimmdé gcsin dérdin ya..
    KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn=(

Kime ne karman çorman hayatımdan
    Kime ne yalan dolan masallarımdan
    Kime ne yavuklumdan sevdalımdan
    Ben mutluysam
    ...

<<<||_Sen Benim Hayatımda PiYonSuN...
    Seni Kaybedersem;2puan Gider.
    Ben İse Senin Hayatında ŞaH'ım,
    Beni Kaybedersen; OyUn BiTeR!!!_||>>>

aRaMıYoRum KiMSeYi !! oLması GeReken ZaTen YaNımda !! .. YaNımda oLmayıp GiDen KiMin uMRunDa...

ßnliğimi biLmezkn ruhum bedeni terk edeR!..

" VicdanLa birLikte Şeref ararım sevdikLerimde,,Tabi herzaman doğru oLmadı seçimLerim.YERİ GELDİ --------ide sevdim.

...вυ şєнιя вυ кαℓвαℓıк вυ кαямαşα ιçιм вυякυℓυуσя ση¢α ιηѕαη вιя ѕєη σℓмυуσя νє ѕєη ση¢α ιηѕαη∂αη вιяι σℓмυуσѕυη...

SeNlE OlMaYı ÖğReNdİm AmA YaNlIzLıĞı AsLa...[​IMG][​IMG]

éLvédayLa süsLénmiŞ bir yaRının dünündeim ! kim biLir beéLki doqmamıs meLeklEr roLündeim..bebeqim

[c=15][a=1]Çocuk oLsaM yEnideN Bir tek DüşTüğüm içiN acıSa içim..KalbiM;Çok koŞtuğum için çaRpSa SaDeCe...![/a=1][/c]

aRtIq yAnSuN Bu dÜnYhA UmRuMdA dEeL KaDeRe kAr$I KoYmAk eLiMdE DeEl sEnDeN BaA HaTıRa bİ ReSmİn bİlE YoK HaSrEt sAnCıNdAn bA$kA..

♥♥ ♥( ...)gє¢єηιη кαяαηℓιgι σ∂αмα νυяυуσя, уαѕα∂ιк¢α уαℓηιzℓιgιмι нιѕѕє∂ιуσяυм, σуℓє α¢ι νєяιуσякι вαηα, α¢ιмι кα∂єнℓєяℓє ραуℓαѕιуσяυм(....)♥ ♥ ♥

вєη gє¢єуι ѕєνмєм çüηкü gє¢є яüуαм∂α ѕєηι göяüяüм,вєη güη∂üzü ѕєνмє çüηкü нєя αη ѕєηι ∂üşüηüуσяυм αмα ѕєη уσкѕυη вєη уαηℓızıм ηє уαραуıм вєηιм α∂ıм уαηℓızℓıк αмα ѕυηυ вιℓ ѕєη кєη∂ιηι ναzgєçιℓмєz ѕαη∂ıη αℓ ѕαηα ησктαηıη єη вüуügüηü кσу∂υм..

gσηυℓ ιѕтєя∂ιкι ¢αgяιℓαяιмιzα ¢αgяι αтιℓѕιη. gσηυℓ ιѕтєя∂ιкι ѕєν∂ιgιмιz αяαѕιη! нєя ηєуѕє gσηυℓ вυηα∂α αℓιѕιяѕιη...

˙·٠٠•BİLMEK YETMIYOR GORMEK YETMIYOR VARLIĞIN BENİ KAHREDIYOR˙·٠٠•

sevGilim Sen Gittin Gideli Ben aqLamıyorum ama Tek Sorun Var her Gece yapBoz giBi döqüLüyRum

érkén dü$tü maskén yüzündén.. Démék sén içimdé büyüttüqüm 1 déw déqL 1 hiçtin..!! qörüOrsun i$té qittin wé ßittin..!!

YaLnIzLıK ÖmRüM BoYuNcA TaNıMaDıGıM BiR YaBaNcIyDı oNuNlA SiMdIlErDe bErAbEr uYaNıYoRm.....

BeN BeNseM seNDe SeN oLMaKTa KaL eL aLeMe BeNLiK TasLaMa TaSiYaMaZ SaF YüReqiN Bu BeNdeKi YaNLizLiqi..-!!

ÖlMeK DüNyAdA UnUtUlUp gİtMeKmİ$ öLmEk kEfEn gİyMeKmİ$ öLmEk o sOğUk kArA ToPrAğA GiRmEKmİ$ YoK BeA AşqIm AsIl öLmEk sEnSiZlİkMi$

qaLißa sNa qöRé SéwméK...Lay Lay L0M

GİDİYORUM MERAK ETME SENDEN BİR ŞEY BEKLEMİYORUM AMA SENDE BANA AİT BİR ŞEY KALDI GERİ ALAMIYORUM...!!!

ölüm ßenim Doqum qünüm

SaNa YüReĞiMdN bİr DeMt YaKoMz SaFlIgNdA gÜlÜcK BiTmYn UmUtLaTmIn YaRıSıNı Ve SeVgİmİn HePsİnİ yOlLyRm BaKaLıM sEn BaNa Ne YolLaYcKsN..!

●[уαηℓızℓıк вєη∂є ѕαкℓı]●

¢anım ŷaŋıyOrr... adıŋı aŋdıkça içim qidiOr !!! yürék kanıOr. .. oOofff

çok farklı nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok farklı birbirinden güzel nickler

çok farklı birbirinden güzel nickler

güzel nickler büyüdüm nickleri farklı ve güzel nickler melekler mekanı farkı ile msn nickleri BEN COK ERKEN BUYUDUM SEN BENIM COCUKLUGUMU SÖMÜRDÜN bıktık hep bi kaybetmekten caddelerde bos surtunmekten kazanmak ugruna olmekten... Nedenİ Yoksun Arzularimdan BahÇe Yapsam Tohumuma Suyunu Serpedermİsİn Uzun bir seferdeyim gücüm yetene kadar.. özüR diLérim séni üzmék istémédim. én...
  2. FaRkLı MsN NicKLeRi..

FaRkLı MsN NicKLeRi..

özenti nickler ankara nickleri qitme nickleri ankara ile ilgili nickler ankaralı istemem insan olanı bulamadm hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu qє¢єℓєя qє¢єℓєя qυηℓєяιмι qöмєя кαяαηℓıqαα... уαρяαк ∂σкєη gєη¢ℓιgιмιη ѕαтıя αяαℓαяıη∂α αℓтı кıямızıуℓα ¢ιzιℓмιş, тıяηαк ιçιηє αℓıηмıѕ ѕυѕкυηℓυgυмυη вαѕ нαяƒℓєяιѕιη ·▪●●ђλұλךρЄЯЄ§ŧ μҜλךλ..!●●▪· !!--__..эśмэѓ Ŀάđŷ..__--!! ץάפмυѓ (bnm...
  3. Farklı Nickler

Farklı Nickler

·$4 K3Şq3 ·$9h3p ·$6çOCuq ·$13 [email protected]@qT@ ·$7kALpL3R!M!Z ·$2 y3R!n3 ·$5d!zL3R!M!Z ·$12 [email protected]@S@...! dünyada herkes fenerli olmak ister ama herkes fenerli olsaydı yendiğimiz takımları tutanlarla dalga geçilmezdi --BeDeNiMdE Bi® can va® avuç İçİ KadAr O CanDA Bi® KalP Va® Dünya Kada® O kalPte Bi® SEvgİ Wa® Sonsuza Kada® SANA DALGALARDAN KALEM YAPTıM VE KıYıYA SENI SEVIYORUM YAZDıM, SEN DE INANDıN...
  4. Bu nickler farklı nickler

Bu nickler farklı nickler

hiç kullanılmamış nickler kullanılmamış nickler (•ิ_•ิ ௫ ♥♥ Turk bayragi=|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (¸.'´(¸.•'´* ♥ * `'•.¸)`'`.) NiSaN YaĞmUrU (`'.¸(`'•.¸* ♥ * ¸.•'´)¸.'´) ◄███▓▒░░kaPaDıoKyALı Deİlİz NEVŞEHİRLİYİZ ░░▒▓███► ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ (¯`•.¸¸.¤*¨♥¨*¤ SeNi SeViYoRUm GıCıK ŞeY¤*¨♥¨*¤.¸¸.•´¯) ¤*¨♥¨*¤…:::Asİ GuSeL:::… ¤*¨♥¨*¤ ๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ ¸ǺگҚιм گẽήί گẽυίγσґựм๑ ¤ۣۜ..¤ ¨‘°º◊●๏!: ¨‘°º +-...
  5. Farklı romantik nickler

Farklı romantik nickler

Nickinde farklılık arayanlar için buyrun sizlere özel değişik ve güzel nickler Seniin iiCin Senden biile vazgeCtiim. hergun seni dusunurdum her an seni yasardim seni sevmekten degil . seni KAYBETMEKTEN korkardim. Maşallah nickleri mutluluk bile aci veriyor cunku sonu var biliyorum izn't he lOvely izn't he wOndeaaaa jepjep; he'z PERFECT. bana SAKIN seni seviyorum deme O lafida kendine...

Sayfayı Paylaş