çok fazla benziyo hatta aynı gibi

Ce: çok fazla benziyo hatta aynı gibi

gayet güzel olmuş bu renk;)

ayyy bunlara uzulmeyın ya ıstemeyen kendı bılır ren dıyosanız ucuk mavı tukuaz.....nebılımdolu renk var ama harıkasınız ellerınıze saglık

Sitede biraz agırlık mevcut, bunun haricinde de daha önce sitede mod olarak çalışmış kişilere bence zamanla yer verilmeliki site içinde dgişikliklere yardımcı olunabilsin

laf olsun diye konuşmuyorum bu lasım bunu yazan arkadaşa gerçekten aynıydı hiç bi değişiklik yoktu tabişki aynı formlar olur kadın sitesi ama akıl akıldan üstündür değişik bişiler mutlaka olmalı dedim ve rüyam hanımda bunu gayet ii anladı evet değişiklik var şimdi ben sadece eleştirdim tartışma yada hırgür çıkarmadım lütfen benim yazılarım tammen site yönetimineydi istemeyen gelmez ben memnunum gibi cvplerı kayde almıyorum üyeler tarafından bu arad ellerinize emğinize sağlık değişiklik konusunda

Sitede biraz agırlık mevcut, bunun haricinde de daha önce sitede mod olarak çalışmış kişilere bence zamanla yer verilmeliki site içinde dgişikliklere yardımcı olunabilsin
zaten öyle yapılıyor azem..burda herkes daha önceden başka sitelerde modluk,adminlik ,vs tecrubesi olan insanlar..
Hiç endişen olmasın bu konuda;)

Site renginin kesinlikle değişmesi lazım, ana sayfada hala fal büyü kelimeleri geçiyor. Forum siteleri birbirine zaten benzer o yüzden kaygınız olmasın. Site saatinde bir yanlışlık var galiba, yoksa yanlışlık bendemi.Sayfalar geç açılıyor önceden daha da ağırdı şimdi nispeten daha iyi. Cervap yaz, alıntı vs dün daha güzeldi. Çiçekleri geri istiyorum.:mad:
kuzuma katılıyorum fal büyü yazıyor görünce içim ürperiyor helede büyü yazması sanki burda büyü yapılıyormuş gibi . sayfalarım geç açılıyor acaba siteyle ilgisi varmı yoksa pc denmi anlıyamadım yardımcı olursanız sevinirim:please:

kuzuma katılıyorum fal büyü yazıyor görünce içim ürperiyor helede büyü yazması sanki burda büyü yapılıyormuş gibi . sayfalarım geç açılıyor acaba siteyle ilgisi varmı yoksa pc denmi anlıyamadım yardımcı olursanız sevinirim:please:
sayfalara büyü yaptık ters tepti o yüzden geç açılıyor:D:Dama büyüyü bir daha dencez o zaman otomatik düşünce gücüyle açılacak:D:Dgeç açılması siteden deyil telekomdan;)

Geri