gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok fena gribim ne yapabilirim acilen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Felaket derecede hastaytım. Öyle ki dışarı çıkacak gücüm bile yok. Kendi kendime ne yapabilirim ? Gribi neler iyi gelir ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Evinizdeki nem oranını yüzde 50-60 arasında tutmalısınız. Bunun için soğuk – sıcak buhar makineleri kullanabilirsiniz.

Bol bol C Vitaminli meyve tüketin. Portakal, greyfurt gibi C vitamini yönünden zengin besinleri evinizden eksik etmeyin.
    Şayet gösterdiğiniz tüm özene rağmen gribe yakalandıysanız istirahat çok önemlidir. Sıcak meyve çayları, çorbalar tüketerek vücudunuzun su ihtiyacını karşılayın.

Çok fena gribim ne yapabilirim acilen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

merhaba hanımlar benim yenidoğan bir bebeğim var ve çok aşırı gazlı hiç durmuyor ilaç ve gaz çıkarma dışında bebeğin gazı için ne tavsiye edersiniz
  2. saçım çok cansız ne yapabilirim ?

saçım çok cansız ne yapabilirim ?

Ya melekler benim sıkıntım saçlarım inanılmaz cansız durumda. Yani telleri o kadar ince ki biraz asılsam hemen kırılıyorl. Yoğum saçım var yani çok az da değil ama çok cansız telleri var bu hususta bana kim yardımcı olacak teşekkürler.saçım çok cansız ne yapabilirim ? Ne kullanabilirim. Denenmiş bişeyiniz var mı tşk.
  3. çok fena adet sancısı çekiyorum ne yapabilirim

çok fena adet sancısı çekiyorum ne yapabilirim

Her ay o günler geldiğinde depresyona giriyorum, çok fena adet sancısı çekiyorum. Yerleri tımalıyorum desem yeridir.Her ay bu ızdırabı çekmek zorundamıyım?İlaç ta kullanmak istemiyorum.Var mı önerisi olan ?:/
  4. saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor ne yapabilirim?

saçlarım çok yağlanıyor her gün yıkamak zorunda kalıyorum her gün iş çıkışı banyoya koşmaktan bıktım napabilirim?
  5. Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

Saçlarım çok yağlı ne yapabilirim?

yağlı saçlar için bakım önerileri,yağlı saçlar için öneriler,yağlı saçlar için kürler,yağlı saçlar için yapılması gerekenler,yağlı saç hakkında bilgiler Şüphesiz kadınların en büyük problemlerinden biri de saçlarının çabuk yağlanmasıdır. Hergün duş almaktan bıktıysanız üzülmeyin! Saç yağlanmalarının da çözümü var. İşte saçların yağlanmasını geciktirecek 5 basit ipucu... -Duş alırken suyun...

Sayfayı Paylaş