gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çok film hareketler bunlar

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Ben bu film güzel olmıyacak die düşünüyorum..Çünkü Yılmaz Erdoğan ın Neşeli Hayat filmi bence gayet kötüydü..Bu da onun gibi olcak bence...Gitmeyi düşünmüyorum

Yapım:
    2010 ~ Türkiye

Tür:
    Komedi

Yönetmen:
    Ozan Açıktan

Yapımcı:
    Yılmaz Erdoğan, Necati Akpınar

Görüntü Yönetmeni:
    Ahmet Sesigürgil

Gösterim Tarihi:
    29 Ocak 2010 (Türkiye

Oyunca kadrosu

Oğuzhan Koç

Murat Eken

Ersin Korkut

Büşra Pekin

Şahin Irmak

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hiç beğenmedim aklı olan parasına acısın ve gitmesin...resmen sapıtmışlar sacmalamıslar...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hadi ya :S Bende çok güzel hareketler bunlar kadrosuna hastayım, muhteşem bir filmdir diye düşünmüştüm:S

Kızlar, bilgiler için tşkler :)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şaşırdım valla ben de çok güzel olur diye ummuştum :)

Çok film hareketler bunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok güzel hareketler bunlar

Çok güzel hareketler bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çok Güzel Aşk Hareketleri Bunlar

Çok Güzel Aşk Hareketleri Bunlar

çok güzel hareketler bunlar bebek zeynep çok güzel hareketler bunlar zeynep koçak bebek skeci izle Mutfakta aşk var, aşk pişiyor..... ÇOK GÜZEL AŞK BUNLAR KANAL D’DE YAYINLANAN “ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR” PROGRAMININ SETİNDE AŞK RÜZGARLARI ESİYOR. PROGRAMI HAZIRLAYAN GENÇ EKİP, İLKBAHARI YENİ HEYECANLARLA KARŞILADI. Set onlara uğurlu geldi Pazar akşamları milyonlarca kişiyi ekrana...
  3. Çok güzel hareketler bunlar veee Bülent Emrah Parlak

Çok güzel hareketler bunlar veee Bülent Emrah Parlak

Çok güzel hareketler bunları bilmeyen izlemeyen yoktur sanırım.Ekran karşısında milyonlarca kişiye eğlenceli ve keyifli zaman geçirten harika bir program.Kısa sürede programda yer alan oyuncularda hayran kitlesi oluştu bile .Bunlardan birisi de Bülent Emrah Parlak.Genç oyuncu gerçekten de çok yetenekli ve herkes tarafından çok sevilen bir oyuncu
  4. Çok güzel hareketler bunlar ve sahnede Büşra Pekin!!!

Çok güzel hareketler bunlar ve sahnede Büşra Pekin!!!

büşra pekin ayak büşra pekin ayakları çok güzel hareketler çok güzel hareketler bunlar hamile mi Çok güzel hareketler bunlar da göstermiş ve sergilemiş olduğu oyunla herkesin kalbinde sevgisini kazanmayı başaran oyunculardın biride Büşra pekin Oyuncuların hepsi de o kadar yetenekli ki arkadaşlar yılların oyuncularına bile taş çıkartıyorlar diyebilirim ailece severek izlediğimiz programda...
  5. Neşe Sayles "Çok güzel hareketler bunlar"dan ayrıldı!

Neşe Sayles "Çok güzel hareketler bunlar"dan ayrıldı!

neşe sayles neşe sayles, çok güzel hareketler bunlar, "Çok Güzel Hareketler Bunlar" adlı tiyatro programından ayrılan Neşe Sayles, neden ayrıldığını konuştu. İşte o haber Melek'ler! Futbolcu İbrahim Kaş'tan boşanan Neşe Sayles, 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ekibinden de ayrıldı Yeni sezonda Mutfak ekibinde olmamasının nedenini Sayles şöyle açıkladı: "BKM'den kopma durumu...

Sayfayı Paylaş