gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok Garip Ama..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Garip gelebilir ama son 2 haftadır nolduysa aklımdan ne gecse gerceklesiyor. Bir sürü olay oldu ve bu olayların hepsi aklımdan en fazla 1 gün önceden gecmisti. Birkac örnek vereyim: Hava süper sıcaklıktaydı. Cok sıcaktı ve simdi yagmur 1 damlada olsa yagsa? dedim ve birkac dk sonra elime 1 damla yagmur düştü. Ama sadece bir damla. Sonra arabadayken karsıma bi akraba cıksa? diye düsündüm ve öyle düsündügümden fazla gecmeden enistem yanımdan gecti. Yürürken tepemde bi kartal veya sahin olsa? dedim yukarıya baktıgımda sahin gördüm.. Gercekten noldugunu bilmiyorum aklımdan ne gecse gerceklesiyor lütfen yardım edin yani bu olumlu mu olumsuz mu. Tesadüf mü gercek mi?? ltf cvplyn.. TSK

Çok Garip Ama.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok garip

çok garip

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. MALATYA'da YAŞANMIŞ GERÇEK ama GARİP HIRSIZLIK OLAYI

MALATYA'da YAŞANMIŞ GERÇEK ama GARİP HIRSIZLIK OLAYI

malatya'çarşısında bir elbise mağazası olan adam sabah dükkanını açar masanın üzerinde bir not görür notta:kardeşim kusura bakma sağdan ikinci rafta iki tane kazak aldım çok üşüyordum ama en kısa zamanda getireceğim yazıyormuş mağaza sahibi bu nasıl olur diye dükkana en son güvenlik sistemi kurmuş... ve bir sabah dükkan açıldığında dükkanın ortasında açılmamış iki koli varmış birinin üzerinde...
  3. Hem İlginç Hem Garip Ama Burası Türkiye

Hem İlginç Hem Garip Ama Burası Türkiye

*Yeryüzünde insanlar ya sigara içerler ya da içmezler. Içenler,sigaralarını çakmak ya da kibritle yakarlar. Ve bunların bir kısmı da kanserden ölür. Ama, dünyada demir çelik fabrikasında çalışan hiçbir isçinin, sigarasını yakmak amacıyla 600 tonluk pres makinesinin arasından emekleyerek geçip 2450 santigrat sıcaklıığndaki fırına ulaşmaya çalışırken can verdigi görülmemiştir.Türkiye'de...
  4. Çok Garip Tesadüfler!

Çok Garip Tesadüfler!

garip ama gerçek çok garip tesadüfler ilginç tesadüfler Sevgili melekler, hayat garip tesadüflerle dolu ve pek çoğumuz hayatın bu ilginç yanlarını zaman zaman yaşıyoruz. Bu tesadüfler bazen güzel olaylarla sonuçlanabildiği gibi bazen de bir lanet gibi ortaya çıkıyor. İşte nette gezerken rastladığım ve ünlü isimlerin de nasibini aldığı en garip 10 tesadüf... 1 - Gazeteci-Yazar Morgan...

Sayfayı Paylaş