gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

çok garip

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok garip

cantalar tam bana göreymiş....emegıne saglık hayatım..

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: çok garip

yaaaaa ama yasık yhaaaa gaddar adam en olacak.emeğine sağlıkkk

çok garip konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garip huylarimiz ...

Garip huylarimiz ...

İşte Garip Huylarımız, Meleklerim... Bence cok dogru bir tespit :D:D:D Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermiş gibi bakarız? Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye`yi bulmaya çalışırız? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardır? Neden birbirimize sarılınca sağa sola sallanırız? Neden öğrenciler ilkokul 5. sınıfa kadar...
  2. Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :)

Örümcek Yaklaşıyor mu dersiniz Çok garip. :)

merhaba meleklerim uzun zamandır paylaşım yapmıyodum siteyede pek giremiyorum inş bundan sonra sık girmeye çalışıcam:) tanıyan tanımayan herkesi kocaman öpüyorum :kiss: Örümcek yaklaşıyor mu uzaklaşıyor mu ne dersiniz? :S
  3. ^^Garip... :/

^^Garip... :/

garip bir karın ağrısı hüküm sürmekte son günlerde... neden, niçin, ne zamana kadar bilinmemekte... "bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak, galibi yok bunun, aşk bu yaşanacak" demişti biri bi şarkıda... cevabım açık ve basit "halt etmiş......sin" bugün bu dünyada artık "aşk olma adayı duygular" bile birer güç savaşı! belki aşk bir olgu değil bir geçiştir,...
  4. Çok Garip Ama..

Çok Garip Ama..

Garip gelebilir ama son 2 haftadır nolduysa aklımdan ne gecse gerceklesiyor. Bir sürü olay oldu ve bu olayların hepsi aklımdan en fazla 1 gün önceden gecmisti. Birkac örnek vereyim: Hava süper sıcaklıktaydı. Cok sıcaktı ve simdi yagmur 1 damlada olsa yagsa? dedim ve birkac dk sonra elime 1 damla yagmur düştü. Ama sadece bir damla. Sonra arabadayken karsıma bi akraba cıksa? diye düsündüm ve...
  5. Çok Garip Tesadüfler!

Çok Garip Tesadüfler!

garip ama gerçek çok garip tesadüfler ilginç tesadüfler Sevgili melekler, hayat garip tesadüflerle dolu ve pek çoğumuz hayatın bu ilginç yanlarını zaman zaman yaşıyoruz. Bu tesadüfler bazen güzel olaylarla sonuçlanabildiği gibi bazen de bir lanet gibi ortaya çıkıyor. İşte nette gezerken rastladığım ve ünlü isimlerin de nasibini aldığı en garip 10 tesadüf... 1 - Gazeteci-Yazar Morgan...

Sayfayı Paylaş