gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok geç anLadıM!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Çok geç anLadıM! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geç anladım belki ama...

Geç anladım belki ama...

Artık birkaç harfsin sen,belki bir kelime yada bir cümle? En fazla kalemimde satır kalırsın o kadar, Ne fark ederr içim de olmayınca sayfalarda kalman. Anlatırım seni dinleyene,belki istemeden ağlarım ama iki damla o kadar.adınn geçtiği müzikler çalar belki aklıma gelirsin,ama sadece aklıma gelirsin yüreğime inmeyince ne farkın kalır dışarıda ki hiç tanımadığım insandan. Kimbilir sana...
  2. aNLADIM

aNLADIM

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. anladım......

anladım......

Can yücelin şiiri Çok güzel herkes okusun istedim.. Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, Kendi yolumu çizdiğimde anladım.. Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil.. Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım.. Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış, Aşk peşinden neden...
  4. babam çok geç anladım

babam çok geç anladım

merhaba hanımlar bugün öyle efkar bastıki malum bayram herkesin bayramı kutlu olsun .babamsız bir bayram daha geçirdim yine mezar taşına sarıldım kendinin yerine çok özledim onu çok ben ailenin ilk çocuğuydum öyle olduğum için biraz şımartılarak büyüdüm ben 17 yaşındayken annemle babam ayrıldı babam çok uzaklara gitti ona kızgınlığımdan dolayı konuşmuyordum onunla hayatakarşı okadar...

Sayfayı Paylaş