gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

çok geyikler yaaaa:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

çok geyikler yaaaa:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok tatlılar amaa :D

çok tatlılar amaa :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Geyik ötesi yazılar :D

Geyik ötesi yazılar :D

eli olmayan babaya ne denir? noel baba seni hasan sordu, hangi hasan? florhasan seni cem sordu, hangi cem? sivilcem :zuha: kim terlemez...? "NOTER" Adamın biri varmış ikinci önem kurtarmış Adamın biri cin miş 2. si Tonik :D Adamın biri ''uç''muş diğeri 07 :D :zuha: hadi bakalımm sizde yazınnn
  3. yaaaa

yaaaa

slm ben burda yeniyiiiim umarim beniiiii anlayan birisi bana yardim eder =)) kafam cok karisik ne yapacagimi ne edeceyimi bilmiyorum herseyden umudumu kestim ve arti yorulduuuum...Hayatim cok karisik...her defasinda yeni bi kitap acmayaaaa kalkiyorum ama malesef üzülen her defasinda ben oluyorum....son olay da bunu bana yasatti....artiiik herseyiiiii kenari atim hayati da özellikle...cünküü...
  4. Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

2012 yeni yıl geyikleri yılbaşı geyikleri 2012 geyikleri Evet Yeni yıla girmemize saatler kaldı Melek'ler, biz de bu gece dostlarınızla belki geyik yapmak istersiniz diye 2012 yeni yıl geyikleri sunuyoruz sizlere Melek'lerim. 2012 Yılbaşı Geyikleri Foton kuşağı, marduk,maya takvimi 2012'de bir şekilde ölüyoruz gençler, rahat olun. 2012 tıpkı 2011 gibi beklentileri karşılayamayacak...
  5. Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

komik sabri geyikleri komik Sabri Sarıoğlu geyikleri Evet Melek'ler, şimdi biraz gülelim istedik ve gülerken sizleride güldürmek, ayrıca bizleri izleyenleride güldürmek istedik. Ve bunun içinde son dönemlerin en komik geyiklerinden olan Sabri Sarıoğlu geyiklerini bu sayfamızda derledik topladık, sunuma açtık Melek'ler:) 10 tane Halil Sezai gelse de, Galatasaraylı taraftarların Sabri'ye...

Sayfayı Paylaş