gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

cok güzel bir corba

Konu, 'Çorbalar' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

güzel bir çorba
    kızlar dün acıktım ve cnm corba cekti yaptım ve cok guzel oldu hemde doyurucu sizlerle paylaşmak istiyorum

3 havuc
    2 patates
    2 sogan

bunlaarı suda kaynatın sonra alın mikserle püre haline getirin istediginiz mikar suyu tencerede kaynatın icine tavuk bulyon ve yapılan püreyi koyun iyice bi cırpın
    sonrada afiyet olsunnnnnnnnn

2. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hem de çok kolay bebek maması gibi hemen deneyeceğim en yakın zamanda

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben yaptıgım gun paylastım cok guzel tadı var doyamadım valla

4. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir çorba denemek istiyorum

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    deneyin ve bana haber verin merak ediyorum

cok güzel bir corba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok güzel bir sehir Stuttgart...

Cok güzel bir sehir Stuttgart...

abiyeler stuttgart stuttgart abiye abiye resimleri abiyeler Stuttgart, Almanya'nın altıncı büyük şehri, Baden-Württemberg eyâletinin başkenti ve en büyük belediyesi, Stuttgart vilâyetinin (Regierungsbezirk) merkezidir. Nüfusu 593.639'dur (31.12.2006). Neckar nehri Stuttgart ile 1905'te birleşmiş Bad Cannstatt semtinden geçmekte ve semtin içerisinde bir kaplıca bulunmaktadır. Stuttgart,...
  2. Liseli Kizlar, cok güzeller bir bakinnn :)

Liseli Kizlar, cok güzeller bir bakinnn :)

kız fotoları liseli güzeller liseli kız fotoları kızlar foto liseliler foto Birazdan cillop gibi liselilerin fotosunu göreceksiniz arkadaşlarım, bu çıtır liselileri görünce sakın ağzınızın suyu akmasın peçete getirinde öyle bakın :D:D * * * * * * ** * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * *
  3. Cok güzel bir Hikaye...

Cok güzel bir Hikaye...

5 sınıf hikaye örnekleri Okulun ilk gününde 5.nci sınıfın önünde dururken, öğretmen çocuklara bir yalan söyledi. Çoğu öğretmen gibi, öğrencilerine baktı ve hepsini aynı derecede sevdiğini söyledi. Ancak bu imkansızdı, çünkü ön sırada oturduğu yerde bir yana kaykılmış ismi Mustafa Yılmaz olan bir erkek çocuk vardı. Bayan Mediha bir yıl önce Mustafa yı izlemişti ve diğer çocuklarla iyi...
  4. Mutlaka Okuyun Cok Güzel Bir Aşk Hikayesi

Mutlaka Okuyun Cok Güzel Bir Aşk Hikayesi

.ÖLEN SEVGİLİ. . . Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni aksam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti. Aslında bunu yapmakta geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden, her gün bu tatsız uyanış bitmeli.’ Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden sekile giriyordu....

Sayfayı Paylaş