gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ev dekorasyon örneği 2012 dekorasyon modası

Bu evi kim dekore ettiyse ben kendi adıma tebrike diyorum. Gerçekten çok beğendim. Salonun kırmızı tonu çok hoş geldi gözüme. Ama en çok bahçede yemek keyfine bayıldım. Benim de böyle şık dekorasyonlu evim olur mu acaba?

Çok güzel dekore edilmiş bir ev huzurlarınızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinizi dekore etmeden bir düşünün

evinizi dekore etmeden bir düşünün

YENİ EV Mİ KURACAKSINIZ? YADA EVİNİZİ BAŞTAN DEKORE EDECEKSİNİZ OZAMAN BİR KAÇ HUSUSTA DİKKAT ETMENİZ GEREKİR ÖNCELİKLE HERSEYİ ZAMANLI VE PLANLI YAPARSANIZ İŞİNİZ KOLAYLAŞACAKTIR. BAKALIM EVİMİZİ DEKORE ETMEDEN NE YAPMAMIZ GEREKİYORMUŞ..... Evinizin dekorasyonunda değişiklik yaomak ve biraz da stil katmak istiyorsanız, bunu bütçenizi fazla zorlamadan da yapabilirsiniz. Sıcak bir kır evi...
  2. Evde Huzur İçin Çok Tesirli

Evde Huzur İçin Çok Tesirli

evde huzur için dua evde huzur duasi olması için dua duası evdeki dualar Evinizde tüm aile bireyleri ile huzurlu yaşamak istiyorsanız vereceğim duayı ve zikirleri uygulayın ALLAH ın izniyle bi süre içinde kendinizde farkı göreceksiniz hergün 11 KEVSER SURESİ ve okuyun aşağıdaki zikirleride devamlı içinizden çekin ,,,,,, KEVSER SURESİ BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIYM İnna a,taynakel kevser fe salli...
  3. Güzel dekore edilmiş bir salon

Güzel dekore edilmiş bir salon

Mor duvar rengi Ev dekorasyon örneği Mor rengi sevdiğim için mi bilmiyorum ama bu salonu çok beğendim. Bu salonun dekorasyonunda aynalar önemli bir rol oynamış. Özellikle koltuğun arkasında duaran ayna hareket katmış. Bende 3lü koltuğumun arkasına ayna koyabilirim. Çok şık dekoratif ayna modelleri var. Bir de bu salonda yemek masasının cam olması dikkatimi çekti. Genel olarah ahşap yemek...
  4. Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

çocuk odası dekorsyonu Genç odası dekorasyonu bu yatak odasını çok beğendim meleklerim. Tam olarak çocuk odası mı genç odasımı anlayamdım ama olsun:) Çocuk için yatak büyük genç odası için duvarlar biraz çocuksu:) Sanırım duvarlar duvar kağıdı modeleri ile kaplı. Ben bu oda dekroasyonunu gerçekten çok beğendim. Biz genç odası diyelim:) buyrun rengarenk genç odası dekorasyonu
  5. Mermerle dekore edilmiş banyo çok şık

Mermerle dekore edilmiş banyo çok şık

mermerli banyo dekorasyonu Duş örneği Duşkabin modeli yerine kullanılam mermer kabinli duş örneği oldukça farklı ama hoş duruyor. Siz de böyle bir banyo dekorasyonu dekore edebilirsiniz. Farkınız belli olur:)

Sayfayı Paylaş