gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzel Muhteşem Mesajlar Kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Mesajlar Muhteşem Mesajlar Kısa
    Merhaba Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda muhteşem mesajları paylaşıyoruz.

Dünyanın gördüğü her büyük başarı, önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumdu, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi.
    Allen

Üzülmek, yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir.
    A.J. Cronin

Her zaman doğruyu söyle; ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.
    Mark Twain

Yiğit harpte, dost dertte, olgun adam hiddette belli olur.
    Arap Atasözü

İnsanın gözü karanlıkta da iyi görmez, çok parlak ışıkta da.
    Montaigne

Yalan kadar insanı alçaltan bir şey yoktur.
    Çehov

Gönlü aydın bir kişiye kul olmak, padişahların başına tac olmaktan iyidir.
    Mevlana

Ruhun güzelliği, bedenin güzelliği kadar kolaylıkla görülmez.
    Aristoteles

Bilgi kuvvettir.
    Atatürk

Çok güzel Muhteşem Mesajlar Kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerimize çok güzel aşk mesajları

Meleklerimize çok güzel aşk mesajları

Melekler sevgilinize yada eşlerinize yazabileceğiniz en güzel aşk mesajları burada Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin... Bugün...
  2. Çok güzel Kısa Candan Sözler

Çok güzel Kısa Candan Sözler

Candan Güzel Sözler Kısa Candan Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edensiz sevgili misafirler, bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine sizlerle candan sözleri paylaşıyoruz. Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm.. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı digeri beyaz,sen beni unutursan...
  3. Çok güzel Anlamlı Küçük Mesajlar

Çok güzel Anlamlı Küçük Mesajlar

Kısa Küçük Mesajlar Anlamlı Küçük Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler gün içinde sizlere çok güzel kardeşlik mesajları sunmuştuk. Şimdi ise yine güzel ve anlamı daha da güzel olan küçük sözler içeren anlamlı küçük mesajlar paylaşıyoruz arkadaşlarım. Bizden bu konuda rica da bulunan tüm ziyaretçi arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyor ve sizleri ilgili sözler ile başbaşa bırakıyoruz. Bir...
  4. 2012 Kısa Ramazan Mesajları çok güzel

2012 Kısa Ramazan Mesajları çok güzel

Güzel Ramazan Mesajları Kısa Ramazan Mesajları Güzel Evet Sevgili Melek'ler Ramazan Ayına çok az bir zaman kaldı. Biz de site oalrak şimdiden sizlere iftar yemekleri tarifleri veriyor ve Ramazan Ayı ile ilgili diğer tüm merak edilen bilgileri paylaşıyor ve ayrıca şimdide bu konularımıza bir yenisini daha ekliyerek sizlere kısa ramazan mesajları aktarıyoruz. -Mübarek Ramazan Bayramı nı...
  5. Kısa Kısa Birbirinden Güzel Seni Seviyorum Mesajları Burada

Kısa Kısa Birbirinden Güzel Seni Seviyorum Mesajları Burada

Bu konu; kısa seni seviyorum mesajları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevdiğiniz insana hislerinizi daha romantik bir şekilde aktarmak ve ifade edebilmek istiyorsanız sizlere aşağıda sunduğumuz seni seviyorum mesajlarından birini kullanabilirsiniz. İster cep telefonuna mesaj atın, ister "]facede duvarınıza yazın, ister tweet atın. Ama ona onu sevdiğinizi söyleyin...

Sayfayı Paylaş