gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Cok güzel resimli siirler bu şiirler tam sizlik taaaam en güzelleri burada

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

resimli güzel şiirler çok güzel resimli şiirler Aşkı en iyi ve en güzel şekilde analatabileceğiniz sosyal medyada da paylaşacağınız bir çok resimli aşk şiiri getirdim sizlere kızlar. AŞK İLE kalmanız dileklerimle..

1wt9.jpg 107954_resimli_ask_siirleri.jpg 107954_resimli_ask_siirleri_3.jpg 107954_resimli_ask_siirleri_8.jpg 1131805358ask195zu.jpg ac_y_ _izerim g_ky_z_ne.jpg ad_ yok.jpg ask-sozleri109.jpg love8tm9oo.jpg resim01.jpg resim02.jpg resim03.jpg resim09.jpg resimli_siir_2.jpg resimli_siir_3.jpg resimli_siir_7.jpg resimli_siir_11.jpg resimli_siir_12.jpg resimli-ask-siirleri.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016
  2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer yaaaaaaaa bayıldıııııııııııım

Cok güzel resimli siirler bu şiirler tam sizlik taaaam en güzelleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli coook güzel siirler...

Resimli coook güzel siirler...

Resimli birbirinden güzel ve romantik şiirleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.
  2. Dünyanın en Güzel Resimli Siirlerini getirdim kızlar

Dünyanın en Güzel Resimli Siirlerini getirdim kızlar

En güzel ve en iyi şekilde aşkı anlatan resimli şiirleri yine getiriyorum. Bu aralar aşık olduğumdan dolayı beni en iyi bu resimler anlatıyor arkadaşlarım. Allah vermeye başa verince kötü oluyor insan. Hele bi de ben gibi kavuşamayınca varya Yandınız demektir. İşte tamda o vakitte sizlere bu resimli şiirler teselli olacaktır.
  3. en güzel resimli ask siirleri

en güzel resimli ask siirleri

en güzel resimli aşk şiirleri güzel resimli mesajlar mesajlar aşk yazılar en Bir zamanlar bende aşıktım. Bazen sevdiğinizi kalbinizin içine sokasınız ellerini tutup hiç bırakmayasınız gelir. Bazen de bu düşüncelerin yerini anlamsız kelimeler işkal eder. Tabiki kimine göre anlamlıdır bu kelimeler. Bazen de kelimeler yitirir kifayetini sevgili melekler. Sevdiğiniz ile ilgili kuraacağınız hangi...
  4. Resimli şiirler arşivi

Resimli şiirler arşivi

Durmaktan beklemekten Köşede kalmaktan ve hatta, Yok sayılmaktan,hiç görülmekten, Yoruldum! Yaptığının bu olduğunu sanmadan ve belki bilmeden hiç, anlamadan bunu öyleymiş gibi görmene neden olmaktan, Tükendim! Adını hayatımın öznesi yapmışken, Yükleme hangi soruyu sorsam şimdi yanıt yok ... Akılnda olsun , Yanıtı olmayan sorular mahkumdurlar hep bir köşede unutulmaya ! -Ve uzatıyor...
  5. Öğretmenler için en güzel şiirler burada!

Öğretmenler için en güzel şiirler burada!

öğretmenlere için şiirler öğretmenler günü için şiirler Öğretmene Güzel Şiirler Öğretmene En Güzel Şiirler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda annelerimizden sonra bizleri bu güne hazırlayan, iyiyi kötüyü öreten görevleri kutsal olan öğretmenler için en güzel şiirler sunuyor ve öğretmenler gününe özel hediye alternatifleri içersinde öğretmene şiirler söylemek isteyen çocuklarımızın işini...

Sayfayı Paylaş