gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel resımlı şiirler

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

dünyanın en güzel resimli şiirleri face şiirleri face resimli sözler sözleri dünyanın en güzel sözleri [​IMG]

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok güzel resımlı şiirler

3. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok güzel resımlı şiirler

çok güzel resımlı şiirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resımlı aşk şiirleri

resımlı aşk şiirleri

resimli uzun şiirler uzun aşk şiirleri şiirler aşk şiirleri resimli ve sözleri Aşk benim hiç Senim olmamış Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep...
  2. **resımlı aşk şiirleri buyrun**

**resımlı aşk şiirleri buyrun**

ask sıyırlerı Gün geceye varmadan toz duman eder bu şehir Yalnızlığa inat iklimler değişir Aah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,dört duvar Ah gün bitiyor bak yine dün yitiyor kalbime Her mevsim bana sonbahar,yaprak dökümü.. Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha...
  3. güzel şiirler....

güzel şiirler....

melekle ilgili şiirler melekler ile ilgili şiirler meleklerle melekle şiir meleklerle şiir Ellerinde güllerle gelirsin Halbuki sen güllerden güzelsin GÜZELLER GÜLLERLE SÜSLENİR sEN İSE GÜLLERİ SÜSLERSİN Her şeyden güzel seni sevmek Senin bizleri sevdiğini bilmek Sana şiir yazarken bile Senden himmet istemek Solmuş güller can bulur bir bakışınla Güller en güzel halini alır eline aldığında...
  4. İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

2012 İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Sevgili melekler, şurda okulların açılmasına fazla bir zaman kalmadı. İlköğretim okullarında bildiğiniz üzere okulların ilk haftası ilköğretim haftası olarak kutlanır. O hafta içinde haftanın anlam ve önemini belirten konuşlmalar yapılır, şiirler okunur. Biz de o hafta içinde şiir okumak isteyen minik meleklerimiz...
  5. Mimar Sinan İçin Yazılmış Çok Güzel Şiirler

Mimar Sinan İçin Yazılmış Çok Güzel Şiirler

Bu konu; Mimar Sinan için yazılmış çok güzel şiirler hakkında sizlere bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mimar Sinan bildiğiniz gibi Osmanlı zamanında yaşamış Osmanlının başmimarı ve dönemin inşaat mühendislerinin en mükemmeli. Kanuni Sultan Süleyman'ın kızı Mihrimah Sultan'a duyduğu ölümsüz aşk ile de bildiğimiz ve acaba bu aşk Muhteşem Yüzyıl dizisinde de işlenecek mi diye hep merak...

Sayfayı Paylaş