Cok güzel sac sekilleri....

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Cok güzel sac sekilleri....
Saçlar her zaman biz kadınların en önemli noktalarından birisi olmuştur. Ben misal kısa saçları çok seviyorum. Doğal olmayan yöntemlerle sarartılmış ve yahut renklendirilmiş saçları bende her kadın gibi kullanıyorum. Tatlıyım ve çalışkanım emme buradaki tatlılığım aynı zamanda sarı ve kısa kesilmiş saç modelime borçluyum kızlar :D:D

Şimdi sizlere kısa olarak kesimli saçları vereceğim. Zaten çoğunu televizyon proğramlarından ya da son çıkan filmlerden görüyorsunuzdur. Misal ben tam bir Rihanna hayranıyım ve onun bütün saçlarına bayılıyorum.

Tabiki sadece Rihanna değil diğer güzel hatunların ( benim kadar güzel olmasada ) resimlerini de sizlere vermek istiyorum misal önce sarı renklı kısa kesim bir saç vereyim sizlere...

rihanna saç kesim modelleri.jpg
rihanna saç kesim modellerine bayılıyorum.jpg

asimetrik-kesim-kısa-saç-modeli-rihanna.JPG
rihanna.JPG
rihanna-kisa-sac-modelleri-2105.JPG

Şimdi de sizlere kısa kesim Kızıl saç vereyim rihanna ile başlayıp araya bir kolaj yapayımda gözünüz saç görsün :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ce: Cok güzel sac sekilleri....

Saçlar biz bayanlar için büyük önem taşır. Hem günlük hem de özel günler de bir nevi aksesuarımız olan saçlarımıza ne kadar iyi bakarsak bize o kadar ışıltı ile gülümser.
Her bayanın benimsediği farklı saç şekilleri vardır. Tabi bir de saç rengini de unutmamak gerekiyor. Birçok bayan özellikle ünlülerin saç modelleri ile ünlülerin saç renklerini kendilerine örnek alarak kuaförlerine uygulatıyorlar.

2016-hadise-saç-modelleri.JPG
2016-kısa-sac-modelleri-9.JPG
dalgali sac modelleri (15).JPG
Esmer-Gelin-Sac-Modelleri-51.JPG
saç modelleri.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri