gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzel ve kolay atkı modelleri

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kolay Atkı Örnekleri, Kolay Atkı Çeşitleri,

bir atkı istiyorum hem çok şık olsun hem de örürken zorluk çekmiyeyim kolay bir model olsun diyenler, işte size hepsi birbirinden şık mı şık kolay atkı modelleri Melek'ler;

siyahinci50 bunu beğendi.
Çok güzel ve kolay atkı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay ve çok güzel patik örneği

kolay ve çok güzel patik örneği

tığ işi patik modelleri tığda patik modelleri tığda örnekleri tığlı örnekleri tığ MALZEMELER:50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin:İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ Yapılışı:Patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir ters lastik yaptıktan sonra düz örmeye başlayacağız. Ancak düz örmede iki sırada bir ilmek artıracağız her iki...
  2. Bu atkı ve bere modelleri çok şık

Bu atkı ve bere modelleri çok şık

atkı çeşitleri Eveeet soğuk günler geldi ha ne dersiniz meleklerim, şimdi sizlere atkı bere modellerini veriyoruz. Nasıl ısındınız bile değil mi ? :D
  3. Kolay Atkı Modelleri

Kolay Atkı Modelleri

Kolay Atkı Modelleri istiyorum ben sizden:) Tamam şimdi mevsimi değil ama ben anca kışa kadar bitiririm :D
  4. Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı Marul Atkı Nasıl Yapılır Kış geliyor peki hazırlığınızı yaptınız mı? İşte size çok hoş bir atkı modeli ve yapılışı...İşte marul atkı nasıl yapılır ayrıntılı olarak size sunuyoruz...Haydi hanımlar coluk cocuk ev ahalisine birer tane yapın... Malzemeler Bir yumak Angora renk:3471 Bir yumak Angora renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm....

Sayfayı Paylaş