gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

çok guzeller okuyunnn

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok guzeller okuyunnn

süperrr bir paylaşım emeğinize sağlık.

çok guzeller okuyunnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***çok guzel bakın**

***çok guzel bakın**

her aşk biter acısı deler geçer uzaktan sevmek yeter gelme istemesen yorgun düştü gelme istemesen yorgun düştü yüreğim düştüm - Biliyorsun gayem sana zarar vermek,seni incitmek,kırıp dökmek değildi. Yıllar yılı acı çekmiştin istemediğin bir ortamdaydın ve sana ters düştüğü halde yanlış şeyler yapmıştın. Acına,yaşam mücadelene ortak olup yüreğimi yüreğine, ömrümü ömrüne katıp seni mutlu...
  2. **şu gökyuzune bakın çok guzel**

**şu gökyuzune bakın çok guzel**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. lütfen okuyunn

lütfen okuyunn

VE... ŞİMDİ GÖZLERİNİZİ MONİTÖRDEN AYIRMAYIN YAZI UZUN GELDİ OKUMUCAĞIM DİYE BİR HATAYADA DÜŞMEYİN OKUYUN PİŞMAN OLMUCAKSINIZ EMİN OLUN.... ---------------------------------------------------------------------------------------------- Bu Yazıyı Sonuna Kadar Bıkmadan Okuyun Eminimki Ağlıcaksınız AĞlamassanız Bilene Gözleriniz Dolucak Garantisini Veriyorum... > >>> >>BU...
  4. gul-guzeli

gul-guzeli

Merhaba arkadaslar benide araniza alin
  5. lütfen okuyunnn

lütfen okuyunnn

merhabalar ben berna 30 yaşındayım 3,5 yaşını 2 ay geçmiş ve 1,5 yaşında 2 kızım var.5 senelik evliyim.bu zamana kadar hep borç içinde yaşadık ödeyemedik kredi çektik düğün borçları eşya borçları derken kuru ekmek yemeye başladık.kızlarıma birşey alamaz oldum.kızlarımın ayağındaki ayakkabılar ayaklarını sıkıyor giydikleri küçük geliyor.geçenlerde evin orada parka gidiyorduk büyük kızım...

Sayfayı Paylaş