gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum bana ne gibi tavsiyeleriniz olabilir? Bitkisel ilaç olabilir, egzersiz olabilir, yardım edin lütfen :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Özellikle bahar aylarında ve monoton hayatta üstümüze bir yorgunluk çöker, çünkü mevsim değişirken vücudu da bu değişikliğe hazırlamak gerekir. Bol bol vitamin almaya gayret edin. Beyaz lahana haşlayıp yiyebilirsiniz. Eğer meyve yemeyi sevmiyorsanız o zaman eczaneden fiyatı da çok uygun olan Bemiks C alarak her gün 1 tane kullanın. Ben sigara da kullandığım için hergün bir tane de Dispril eritip içiyorum. Çünkü sigara kan dolaşımını yavaşlatır. Dispril de kan dolaşımını hızlandırır. Bemiks C ise içerdiği çok sayıda vitamin ile bir insanın, günlük vitamin ihtiyacını sağlayabilmektedir. Gerçekten bu ikisi sabahları daha zinde, daha dinamik kalkmamı sağladı. Yorgunluk hissinden tamamen kurtuldum.Akşamları yatarken alıyorum sabah zinde bir şekilde uyanıyorum. Bunu bir doktor arkadaştan öğrendik, haberiniz olsun. Alırken yine de eczacınıza danışın, bakalım o ne söyleyecek.

Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim

çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim

http://http://www.videoizle.net/video/Taha.reha.yeprem.o.herkesin.peygamberi.siir-izle3055.htm çok güzel melekler şiddetle dinlemenizi tavsiye ederim
  2. Kendimi çok yorgun ve uykulu  hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kızlar kendimi inanılmaz yorgun uykulu hissediyorum. Genelde bu durumla karşılaşan varmı bu mevsimsel geçiştenmidir nedir ya deli olacam çenem ayrılıp duruyor. Yardım edin lütfeeeeeeeeeen
  3. Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ?

Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ?

merhabalar...bikaç gündür kendimi yorgun halsiz hissediyorum midemde ağrı ve bulantı alt karnımda gerginlik hissi ve belimde ağrı oluyor ve sık sık tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum ani bi hareket yaptığımdada baş dönmem oluyor birde şöyle birşey var tam bir birleşme yaşamadım hamile miyim ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Köpeğim çok halsiz ve kustu

Köpeğim çok halsiz ve kustu

Benım kopegımın cınsı rus fınosu . Daha 6 aylık . Son gunlerde kusmaya calıstı ama kusamadı . Bugun sabah daha once yuttugu lastıgı kusarak cıkarttı. Daha sonra hiç yemek yemedı ve yarım saat arayla 2-3 kez kustu . Kustukdan sonra cok halsızlestı ve agzından sureklı salya aktı . Hep kopuk seklınde kustu . Veterınere goturduk ve 3 tane iğne yapıldı. Ama hala içdigi suyu falan cıkarıyor....

Sayfayı Paylaş