gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çok hisli bakıyor:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 15 Mart 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: çok hisli bakıyor:):)
    ah yesinler seni hasbam

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: çok hisli bakıyor:):)

:haha:aynen öle şekerimm:D:D

çok hisli bakıyor:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba nasıl bakıyorlar bu saçlara?çok ilginç!

acaba nasıl bakıyorlar bu saçlara?çok ilginç!

şunların saçlarına bakın:)
  2. yaşama nasıl bakıyorsunuz...

yaşama nasıl bakıyorsunuz...

Fransa’da, ağır işçilerin işleri hakkında ne düşündüklerini incelemek üzere araştırmayı yürüten bir görevli, bir inşaat alanına gönderilir. Görevli, ilk işçiye yaklaşır ve sorar : “Ne yapıyorsun?” “Nesin sen, kör mü?” diye öfkeyle bağırır işçi. “ Bu parçalanması imkansız kayaları ilkel aletlerle kırıyor ve patronun emrettiği gibi bir araya yığıyorum.Cehennem sıcağında kan ter içinde...
  3. Deste Katina Falı bakıyorum.

Deste Katina Falı bakıyorum.

katina falı bak katina falına bak falıma tarot falı nasıl bakılır Arkadaşlar sadece belirgin günlerde yapılacak bir açılım yapacağım. Deste katina Falını daha değişik bir şekilde açacağım. Değişik yöntemleri var bu açılımların. Sık Sık açılım yapmıyoruz. O yüzden açılım yapılan gün dışında konu kilitli kalacak. 34 ve 172 dahil 3 adet çift rakam yazıyorsunuz. seçtiğiniz her üç rakamın...
  4. ücretle kahve falı bakıyorum

ücretle kahve falı bakıyorum

mrhaba herkese kahve falı bakıyorum ılgılenen arkadaslar varsa bana msj atabılırlerr suan ne sölesem bos olur baktırınca sızde bana hak veırceksınız kızlar
  5. En Hisli Ayrılık Sözleri 2013

En Hisli Ayrılık Sözleri 2013

Bu konu; en iyi ayrılık sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayatta her zaman herşey istediğimizi gibi gitmez ne yazık ki. Hüzünler, hayal kırıklıkları, ayrılıklar yaşayabiliriz. Yaşadığımız bu duyguları da her zaman açık açık ifade edemeyebiliriz. Böyle bir durumdaysanız şimdi sizlerle paylaşacağımız ayrılık sözleri ile duygularınızı haykırabileceksiniz. Seçin...

Sayfayı Paylaş