gebe
  1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş bir test...(herkesin bakması lazım)

Konu, 'Testler' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

hoş testler şaşırtan testler şaşırtıcı en şaşırtıcı TEST: Asagidaki testi deneyin ve lutfen hile yapip en sonuna bakmayin ! >>Bazi yanitlarin yorumu sizi gercekten sasirtacak. Akil bir parasut >>gibidir, >>acik oldugunda daha iyi calisir. >>Keyifli bir test bu, ancak talimatlara tumuyle uymalisiniz. >>***Teste baslamadan once bir dilek tutun*** >>UYARIIII >>Uyari ! Sorulari okurken yanitlamaya baslayin. Yalnizca 4 soru var ve >>bitirmeden once en sondaki yorumlara bakarsaniz, sorulari >>ictenlikle yanitlayamaz ve dogru yanitlara ulasamazsiniz. >>Asagiya dogru sayfayi yavasca kaydirin ve ileriye bakmadan her egzersizi >>yapin.. Bir kagit ve kalem alip yanitlarinizi yazin. >>Testin sonunda onlara gerek duyacaksiniz. Bu size kendiniz hakkinda bilgi >>verecek durust bir testtir. >> >>Keyfini cikarin! >> >>****************** ******************** ****************** >>* Bolum I. >>* Asagidaki 5 hayvani kendi tercihlerinize gore siraya sokun. >>* Inek Kaplan Kuzu At Maymun >>****************** ******************** ************ >>* Bolum II >>* Asagidakilerin her birini tek bir sozcukle tanimlayin. >> >>* Kopek Kedi Fare Kahve Okyanus >> >>****************** ******************** ******************** ***** >> >>* Bolum III >>* Asagidaki her renk icin, o renkle iliskilendirebileceg iniz birini >>dusunun. >>O da sizi taniyor olmali. >>(Lufen yanitlarinizi yinelemeyin, yani her renk icin bir isim verin.) >> >>* Sari Turuncu Kirmizi Beyaz Yesil >> >>****************** ******************** ******************** *** >>* Bolum IV. >>* Son olarak favori sayinizi ve haftanin favori gununu belirleyin. >> >>* Bitti mi ??? Lutfen yanitlarinizin en ]CTEN duygularinizi yansittigindan >>emin olun.. Son sans... Herhangi bir bolumdeki >>* yanitlarinizdan emin degilseniz gozden gecirin... >> >>Son............ >> >>* Artik yorumlara gecebilirsiniz. Ancak once dileginizi tekrarlayin! >> >> >>****************** ******************** ******************** **** >> >>* Bolum I Buradaki yanitlariniz, yasamdaki onceliklerinizi ortaya >>cikarmaktadir. >>* Inek kariyer anlamina gelir. >>* Kaplan onur demektir >>* Kuzu sevgiyi simgeler >>* At aileyi simgeler >>* Maymun para anlamina gelmektedir. >> >>****************** ******************** ******************** ********* >> >>* Bolum II >>* Kopege iliskin taniminiz, aslinda kendi kisiliginize iliskin >>gorusunuzdur >>* Kediye iliskin taniminiz, aslinda beraber oldugunuz kisiye iliskin >>gorusunuzdur. >>* Fareye iliskin taniminiz, aslinda dusmaniniza iliskin gorusunuzdur. >>* Kahveye iliskin taniminiz aslinda sekse iliskin gorusunuzdur. >>* Okyanusa iliskin taniminiz aslinda kendi yasaminiza iliskin >>gorusunuzdur. >> >>****************** ******************** ******************** ******** >> >>* Bolum III Sari- sizi hic unutmayacak biri >>* Turuncu- gercek arkadasiniz sayabileceginiz biri >>* Kirmizi- gercekten sevdiginiz biri >>* Beyaz- esiniz ya da can dostunuz >>* Yesil- yasaminiz boyunca hatirlayacaginiz biri >> >>****************** ******************** ******************** ******** >> >>* Bolum IV >>* Bu mesaji 4. bolumde belirttipiniz sayida kisiye gondermelisini ve >>dileginiz belirttiginiz gunde gerceklesecek. >>Keyfini cikarin!!

kaynak=rociwan.com

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok hoş bir test...(herkesin bakması lazım)
    bn yaptım denedim çok güzel arkadaşlar size de tavsiye ederim

3. seyma01

seyma01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tşk canım güzel ve farklı bi test

4. elifnaz

elifnaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende denedim canım paylaşımın için sağol

5. gönülHECESI

gönülHECESI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok hoş bir test...(herkesin bakması lazım)
    çokkk güsell bişiydi buu yaaaa emegine saglık

6. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

süper ya:D

7. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende çok güzelmiş valla emeğine sağlık cnm :)

8. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

valla çok güzelmiş.. denedim süper bişey emeğine sağlık..

9. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

çok hoş da dilke gerçekten gerçekleşiyo mu :)

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben bunu daha önce yapmıştım hoş bi test

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cidden güzel elinize sğlık :)

çok hoş bir test...(herkesin bakması lazım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel bir hikaye.. herkesin okuması lazim

Güzel bir hikaye.. herkesin okuması lazim

Güzel bir hikaye.. herkesin okuması lazim Bir sehrin en zengini oldugunde, tellallar sokaklara dokulup; "Ey ahali",diye bagirmislar. "Biliyorsunuz Veli efendi oldu. Bir vasiyeti var.Ahiret hayatina alisabilmek icin, kendisine bir gunluk yardimci ariyor.Kim ki, mezardaki ilk gecesini onunla beraber girerse, Veli Efendiye ait servetin yarisi kendisine verilecektir Ey...
  2. çok hoş bir nick

çok hoş bir nick

cok hos bı nick ஐ◄███▓▒░░ (Nikinizi Buraya Yazınız)░░▒▓███►ஐ sürekli büyüyen nick NİCKİNİZİN BAŞINA YAPIŞTIRIN ๘۩ஜ۩ஜۣۣۜ๘۩ஜۣۜ๘۩ஜۣۜ๘۩� �۩ஜۣۣۜ๘۩ஜۣۜ๘۩ஜۣۜ
  3. Çok Kısa Bir Test

Çok Kısa Bir Test

kısa testler komik testler kisa şans testleri şans testi Yolda yürürken kapalı, siyah bir evrak çantası gördünüz. Etrafta kimsecikler yok ve sahibinin adını görmek için çantayı açtığınızda bir tomar para döküldü. bu olya nasıl tepki gösterirsiniz? 1. "Aaaa bu benim şanslı günüm!" 2. "Eyvah, şimdi ne yapacağım?" 3. "Bunu düşünmek için zamana ihtiyacım var." 4....
  4. Çok değişik bir test(şaşıracaksınız!!!)

Çok değişik bir test(şaşıracaksınız!!!)

değişik testler degisik testler degişik değişik test en Merhaba meleklerim şimdi size sunacağım terst o kadar ilginç ki inanın ben sonuca çok şaşırdım çünkü ciddi ciddi çok gerçeçkçi bir sonuç çıktı.Ben de sizlerle paylaşmayı düşündüm ki bu güzel testi çözüp siz de kişiliğinizle ilgili bir takım gerçeklere ulaşabilesiniz diye :) * * * * * * Bu testi cevaplayarak, hangi ünlü kişiyi...
  5. Çok hoş bir ev dekorasyonu

Çok hoş bir ev dekorasyonu

Country dekorasyon örneği Ev dekorasyon örnekleri Bu ev çok sıcak. Tam bir kır evi. Country tarzı hakim bu eve. EN çok salonunu beğendim. Buyrun meleklerim country tarzı ev dekorasyonu;

Sayfayı Paylaş