gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çok İlginç Ağır Çekim Videoları :)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ağır çekim videoları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, slow motion yani ağır çekim görüntüleri, özel fotoğraf makinalarıyla çekiliyor ve ortaya şahane görüntüler ortaya çıkıyor. İskambil kağıtlarını delip geçen bir kurşundan, yere düşüp kırılan ampüllere, çakılan bir çakmaktan fışkıran bir kola şişesine kadar bir sürü enteresan görüntüyü 6 dk içinde seyredecek ve keyfini çıkaracaksınız. Buyrun , iyi seyirler :D:D

Çok İlginç Ağır Çekim Videoları :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağır çekim

ağır çekim

:hhh::hhh:
  2. ilginç çok ilginç

ilginç çok ilginç

neden evlilik yüzüğü,yüzük parmağına takılır bunu biliyormuydunu?yaşam boyunca lazım olurmu bilmem ama aklınızda bulunsun..... evlilik yüzüğü neden hep aynı parmağımızdadırda,neden işaret parmağı baş parmak yada serçe parmağınızda diilde neden yüzük parmağı...
  3. çok ilginçler...

çok ilginçler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hasretin çok ağır geldi

Hasretin çok ağır geldi

hasretin çok ağır geldi ağır ilahiler Sahidim olsun secdeler... Kursun oldu kalbi deldi Sanki caglayan bir seldi Cana sindi Rasulallah Sefaat kil sen bir parca Yuregim bak param parca Su gunahkar olan nasa Sefaat ya Resulallah Aglayip seni ararim Kalmadi artik kararim Senin askinla yanarim Medet eyle Resulallah Sefaat kil sen bir parca Yuregim bak param parca Su gunahkar olan...
  5. çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

tarot kartı çek tarot çek melek kartı karti cek Canımı acıtıyor ağırlığın Taşıyamıyorum sensizliği sensizlikte seni sevmeyi Ağır geliyor sevgin o her kapattığımda sensizliğin kabusu Ve her yeni günde ayrılığın acısı Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar Sevgin acı veriyor Anlamıyor musun? Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana Olmuyor Yapamıyorum… Kaçtıkça sana ait olanlardan bir...

Sayfayı Paylaş