gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

çok ilginç gülsemmi ağlasammı yorumlarınızı bekliyorem:S

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

kızlar dün gece acayip bir rüya gördüm .ilk önce bir aslan bir ceylanı kıstırmıs ceylan kaçma pozisyonundayken bende balkondan bu olaya bakıyorum tam o sırada aslan yönünü bizim oturduğumuz eve ceviriyor.evimiz birinci katmıs hemen kosarak balkon kapısını kitliyom ardından mutfağın kapısınıda kitliorum ve bağırarak anneme cağrıyom anne kos silah getir diyorum.annem bi tüfek getiriyor tüfeğin ucu baska yöne bakıyor eski bi tüfekmiş.anne o olmaz babamın silahını getir diyorum bu arada babamın gercektende silahı var.annem 14lüyü kapıp gelio aslan bu arada bizim balkonu zorlarken bi adamı görüyo ve adamı yemek için ona doğru kosuyo adam kanrevan içindeyken ben aslana silahımı sıkıyom aslan ölüyo kıslar resmen nevsehir aslan kaynıyordu.sonra birden deprem oluyor ay dünyaya yaklasıyormus herkes yukarı doğru ucuyor yercekimi kalkıyor .herkes yukarı ucuyor ama yavasca ucuyor ben ucan insanları uzaktan görüyorum sonra bizde tam ucacakken bi yangın görüyorum ve bize gelen bi kadınla kocası meğersem bunlar akrabamızmıs kadının oğluda var 5_6yaslarında falan oğlan dısarı cıkıyo oynamak için bende gelenlere hizmet ediyorum kadının yüzü yanmıs kolu yanmıs kolunun biri yandığı için gelişmemiş kadına diyorumki egzersiz yapsan acaba uzarmı diyorum oda di,yoki olmaz kaskaybım var dio kolumun düzelme sansı yok diyo kadının kolu diğer koldan oldukca küçüktü kızlar dirsek hizasındaydı.sonra dısarıya bakıom cocuk nerde diyo tam bakıyorum cocuk bi kamyonun altına giriyor kamyon domates yüklüymüs birden kamyon hareket ediyo geriye doğru ben eyvah cocuk ölcek diye cıkıom evden kosuyom cocuğa doğru bakıyoruım ki kamyon söförsüz hareket ediyor ve kamyonun arkası bi acılıyo bir oyuncak erkek cocuğu ölü süs verilmişti güya domateslerin altında kalmıs ölmüş.kamyonun içindeydi bu erkek cocuğu ben altındaki cocuk sandım sonra kamyonun altından akrabamızın oğlu sağlam cıkıyor sizce nedir bu ya yorum bekliorum

2. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    tatlımm üzerin açık kalmış bence :D

kraliçearı bunu beğendi.
  3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayirlisi olsun canim.

kraliçearı bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    bencede üstün baya açık kalmış caanım hahaha:D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar iyide ben üstümü örterek yatmamki. coğu zaman üstü acık yatarım ne zaman eşim uyanıp üstümü örtse sıcak basar uyuyamam.yani ne bilim üstü acıkken herzaman böyle rüyalar görmüyorum üstüne üstün birde dua okuyaraktan yatmıstım:küstüm:

EnCey bunu beğendi.
  6. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    allah hayırlara çıkarsın rüyanı tatlım

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendimce yorumluycam.Ev içinde aile içinde bazı olaylardan siz sıyırıcaksınız :) başınıza kötü şeyler gelmeyecek sanırım.Ya da kötü bir zamanda sen ve evdekilerin yardımlarıyla atlatıcaksınız.

kraliçearı bunu beğendi.
  8. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    hayırlısı olsun inş.

9. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    hooommmm o zaman kraliçearı bi tuhaflık var demedi deme hahaha:D:D ya da bilinç altıdır diyelim biz buna :D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  10. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    encey tmm öyle deyelim:hhh:

EnCey bunu beğendi.
çok ilginç gülsemmi ağlasammı yorumlarınızı bekliyorem:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç çok ilginç:)))

ilginç çok ilginç:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ilginç çok ilginç

ilginç çok ilginç

neden evlilik yüzüğü,yüzük parmağına takılır bunu biliyormuydunu?yaşam boyunca lazım olurmu bilmem ama aklınızda bulunsun..... evlilik yüzüğü neden hep aynı parmağımızdadırda,neden işaret parmağı baş parmak yada serçe parmağınızda diilde neden yüzük parmağı...
  3. çok ilginçler...

çok ilginçler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çok İlginç Güzellik Önerileri

Çok İlginç Güzellik Önerileri

Bu konu; Çok İlginç Güzellik Önerileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, aslına bakarsanız güzel ve bakımlı olmak için kişinin istekli olması yeterlidir. Yani bunun maddiyatla falan ilgisi yok. Zira evde bulunan ufak tefek belki de çöp olarak nitelendirebileceğiniz malzemelerle dahi kendinize bakımlar yapabilir, hoş ve bakımlı görünebilirsiniz. İşte bunlardan bazıları, bakın...

Sayfayı Paylaş