gebe
  1. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok iyi geliyooo

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında banu23 tarafından paylaşıldı.

melekler moralim çok bozuktu ablamın yanındaydım çıktık çarşıya önce girdik kuaföre saçımı kestirdim ve boyattım sonra çıktık alışveriş yaptık bi dönem iyi geldi bana sizede tavsiye ederim yenileyin kendinizi kısslarr:Dancing_furious::Dancing_furious:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çok iyi geliyooo
    ne güzel çocukları bırakacak bir er olsa hemen fırlardım ama nerdeeeee..en son geçen ay annem bendeydi o zaman gittim ühüüüüüüüü

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok iyi geliyooo

evet gerçekten bayanlara değişiklik ve alışveriş bütün siniri sitresi alıyo ve bi müddetde olsa morel veriyo....

4. turkish_delight1

turkish_delight1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla güzelim ben zaten canım sıkkınken her zaman değişiklikler yapıyorum çok iyi oluyor walla ohhh iyi yapmışsın sen de:D:D

5. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    denemek lazım saol canım benim:eferin:

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende kestiriyom ama uzamıyo sacım o yüzden şimdi moralim bozuk olunca alışverişe gidiyom almasamda deniyorum eskiden cok kızardım almayıp deneyenlere şimdi ben yapıyorum aynısını

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sadmin çok haklısın Çocukları bıraksakta aklımız onlarda kalıyor gene stres oluyoruz
    Alışveriş ,kuaför falan biz çocukluları zor rahatlatır hahaha

8. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    onun içinde para lazım emmaaaa :D :D :D

9. blackcherry

blackcherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten böyle kafa dağıtmak çok işe yarıyor.kendine birşey düşünmek için fırsat vermiceksin aldığın elbiseleri ve yeni saçını düşünüceksin:D

10. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnm geçen moralim çok bozulmuştu arkadaşım bana saç kestirmemi deişikliğin iyi geleceğini söyledi bnde bunun üzerine gidip saçlarımı kestirmiştim bu benim kendimi bir süreliğine iyi hissetmemi sağlamıştı. saç kestirmenin bayanlarda olumlu psikolojik etkisi var gerçekten :)

11. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saç kestirmek alışveriş yapmak gercektende cok ii gelio.ufak bi degişiklik insanı mutlu edio.moralini bi süre düzeltio.

12. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    katlyrm kesnlkle:)
    böle değişkleer iyi gelio insana:)

13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Neredeyse iki uc aydir sacimi kestirmeye calisiyorum,evet calisiyorum cunku karar veremiyorum cok kisa olur diye,fakat en kisa zamanda kestirecegim umarim.

çok iyi geliyooo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Ol Fakat Çok İyi Olma

İyi Ol Fakat Çok İyi Olma

iyi ol fakat cok iyi olma ol ama çok olma İyi ol fakat çok iyi olma. Birazcık huysuz ol fakat çok değil. İçinden geliyorsa dua et. Eğer sana rahatlık veriyorsa arada bir küfür de et. Etrafındakilere mümkün olduğunca dostça davran, müşfik ol. Eğer bir gün kötü davranmanı gerektirecek bir durum karşısında kalırsan; bağır, çağır, kır, dök ve unut! Her zaman ve her yerde eline geçen bütün...
  2. Ferdi Tayfur - çok iyi düşün

Ferdi Tayfur - çok iyi düşün

elveda demeden cok iyi dusun ayrilik sonradan zor gelir sana bir gun gelir hasret yakar icini sevgilim muhtactir insan insana yasanan mazi var unutamazsin yabanci kollarda sen dolasamazsin gururun birakmaz aglayamazsin bir dost bir arkadas gerek insana gidersen kahrolup yikilacagim acilar seline karisacagim bu askin yolunda kaybolacagim ayrilik zor gelir seven insana yasanan...
  3. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...
  4. Kir cilde çok iyi geliyor

Kir cilde çok iyi geliyor

cilde ne iyi gelir Cilde iyi gelebilecek bir çok şey duymuştum.Ancak kirin cildimize faydalı olacağı aklımdan bile geçmezdi.Kirli olunca yıkanmak gerekiyor ki cilt kirden arınsın ve rahat etsin,ferahlasın.Ama anlaşılan artık kirlenince banyo yapmak yerine biraz daha bekleyip iyice kirlendikten sonra yıkanmak gerekiyor:D Benim bildiğim sık sık yıkanmak insan vücuduna iyi gelir.Hatta sağlıklı...
  5. Kaşlarım çok ince nasıl kalınlaştırabilirim?

Kaşlarım çok ince nasıl kalınlaştırabilirim?

kaşları kalınlaştıran yöntemler,kaş nasıl kalınlaştırılır,gür kaşlar için ne yapmalı,ince kaşlar nasıl kalınlaştırılır,ince kaşları kalınlaştırmanın yolları hakkında bilgiler Herkes kalın ve belirgin kaşlara sahip olmak ister. Bakışı ve görünüşü değiştirebilme gücüne sahip olan kaşlarınızın şeklinden memnun değilseniz ve kaşlarınızı kalınlaştırmaya karar verdiyseniz kaşlarınızı uzatırken...

Sayfayı Paylaş