gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok Kisa 3 Tane Gülmeyene 100 Ytl Vercem Söz!!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Zengin ağa eğlence için yalan söyleme yarışı düzenlemiş.Kazanana yüz milyon verecek.Bir sürü adam gelmiş,hiç biri kazanacak yalanını söyleyememiş. Temel, Penüm pabam sizin pabanıza yüz milyon borç vermiş.Paha yüz milyon borcunuz var. -Yalan demiş ağa. -Yalansa en cüzel yalanı söyledim,yüz milyonu verin, toğruysa pabamın yüz milyonunu isteyrum. ------------------------------------------------------

Temel dinlediği bir fıkraya 4 kere gülmüş
    1) Anlatılınca
    2) İzah edilince
    3) Anlayınca
    4) Hala anlamadığını anlayınca

-------------------------------------------------------

Temel hergün bara gidip 3 bardak bira istiyormuş. Bir gün arkadaşları neden hergün 3 bardak bira içiyorsun diye sormuşlar. O da birini kendim için diğer ikisini kardeşlerim için içiyorum demiş. Ertesi gün iki bira istemiş. Arkadaşları ne oldu diye sormuş. O da bir kardeşim öldü demiş. Ertesi gün bir bira istemiş ne oldu öbür kardeşinde mi öldü demişler. O da yoo ben içkiyi bıraktım demiş...

-------------------------------------------------------

Hepside birbirinden iddiali 3 genetik uzmani, yeni buluslarini
    karsilastiriyorlar.

Hayvanlar konusunda uzman olan birincisi anlatiyor.
    "Inek ve tavuk genlerinden harikulade yeni bir hayvan meydana
    getirdim. Hem sut veriyor hem yumurtluyor, eti kirmizi et tadinda ama
    beyaz et kadar faydali, bence bu yuzyilin bulusu.Insanlara istedikleri
    kadar saglikli; et, sut, yumurta yedirecegim"
    Bocek genetigi uzmani calismasini acikliyor.
    "Ari ile bok bocegi genlerini karistirdim.Yeni turumuz pisliklerden bal
    yapiyor.
    Hem bol miktarda hemde inanilmaz kaliteli bal imkanina kavusmus
    bulunuyoruz.
    Insanlik icin cok faydali bir gelisme sagladim"
    Genel genetikci Dr.Temel iki meslekdasina bakiyor.
    "Valla bende karpuzla karafatma genlerini birlestirdim. Simdi karpuzu
    kesiyorsun, butun cekirdekler yuruyup gidiyor"

----------------------------------------------

Yeni evli çift, Amerikaya balayına giderler. Huzurlu bir gece geçirmek isteyen çift, ne yazık ki yanına prezervatif almayı unutur. Gecenin yarısında yola düşen damat eczaneye girer. İsteğini eczacıya söyleyen damat şu cevabı alır: "Sarı:en az koruma:5cent. Saydam beyazrta koruma:10cent. Kırmızı:süper koruma:15cent. Siyah:maximum koruma: 20cent. Mor:mega koruma:25cent" Cüzdanını evde unutan genç cebindeki 20cent ile bir adet siyah prezervatif alır. Bu arada eve giren zenci hırsız yarı çıplak gelini görünce işi bitirir. Gelin adamı kocası sanar. Tepki vermez. Bu arada eve dönen genç adam işe girişir. Tabi genç kız kocasının 2. performansından memnun... Aradan yıllar geçer. 13 yaşına gelen çocuk babasına sorar: "Babacığım annem beyaz, sen beyazsın ama ben neden zenciyim?" Babası oğluna şu cevabı verir: "Sen böyle olduğuna dua et cebimde 5cent daha olsaydı mor olacaktın..."
    Brejnev, Küba'ya gelecekmiş. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar. Bir tablo yap. Adı "Brejnev Küba da" olsun diye.
    Ressam:
    " - Hadi oradan" demiş.
    " - Ben adamı görmedim bile. Adam hayatında Küba'ya gelmedi. Şimdi ben nasıl "Brejnev Küba da" diye atmasyondan resim yaparım?"
    Tesadüf bu ya. Bizim Temel, puro almaya Havana'ya gelmiş o sırada. Sıkıntıyı duymuş.
    " - Ben size istediğiniz tabloyu yaparım. Bana bir sandık puro verirseniz" diye. Vermişler.
    Temel bir hafta sonra, Kübalılar'ı çağırmış.
    " - İşte tablonuz" demiş.
    Tuvalin üzerini örten bezi hızla aşağı çekivermiş. Kübalılar da donuvermişler. Tabloda, yatakta iki kişi, al takke ver külah.
    " - Bu ne?" diye gürlemiş Turizm Bakanı.
    " - Bu ne?.. Bu kadın kim?.."
    " - Brejnev'in karısı!" demiş,
    Temel. " - Peki bu üstündeki adam kim?"
    " - Brejnev'in uşağı!.."
    " - Peki Brejnev nerde ulan!.."
    " - Brejnev Küba'da" demiş Temel!

çok Kisa 3 Tane Gülmeyene 100 Ytl Vercem Söz!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TOKİ - Peşinatsız 100 YTL taksitle ev

TOKİ - Peşinatsız 100 YTL taksitle ev

toki peşinatsız peşinatsız toki bağcılar evleri Başbakan Tayyip Erdoğan, partisinin Bağcılar İlçe Kongresi’nde yaptığı konuşmada, dar gelirliyi ev sahibi yapmak için çalışmalar yaptıklarını anlattı. Geçen yıldan bu yana çeşitli kentlerde 100 YTL ve altında konut satışı da yapan Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) halen devam eden çalışmaları hakkında bilgi veren Erdoğan, dar gelirli vatandaşlara...
  2. 100 Milyon YTL Türkiye Tanıtımına

100 Milyon YTL Türkiye Tanıtımına

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye’nin 2009 yılı reklam kampanyasına 100 milyon YTL bütçe ayırdıklarını açıkladı. Türkiye’nin yeni yüzü manken Tülin Şahin’in katıldığı toplantıyla 2009 hedeflerini açıklayan Ertuğrul Günay, destinasyon odaklı tanıtım anlayışıyla İstanbul, Antalya, Muğla ve Kapadokya’nın bu yıl Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin de gelecek yıl ön plana...
  3. 3 tane bebeğimmm oldu :)

3 tane bebeğimmm oldu :)

Dün gece saat 12 ye geliyodu kedim micky bize sürpriz yapıp beklenmedik bi anda 3 tane yavruyu hediye etti :) Çok ilginçti doğumu sonuna kadar izledim canının acıdığını hissettiğim anlarda okşayıp yanında olduğumu anlamasını sağlamaya çalıştım (umarım anlamıştır :D:D) Bi görseniz 3 tane mini mini kedi yavrusu... Avcumun içi kadar bile yoklar ayy yerim onları ben yaa :) 2 tane kedim...

Sayfayı Paylaş