çok kıskanç bir insanım

EsMeR_21

Yeni Üye
Üye
çok kıskanç bir insanım
Bazen eşimden nefret ediyorum.bazende onu çok seviyorum.ya böyle eski sevgililerini duydukça ondan uzaklaşıyorum.yanına bile yaklaşmak istemiyorum.eşim beni aldatacak bir insan değil.ama genede deli gibi cüzdanını,telefonunu hergün karıştıryorum.birşey bulamıyorum ama genede rahat edemiyorum.acaba eski sevgilisi arıyo mu diye.çünkü eşimle eskiden aynı yerde çalışıyorduk.arkadaştık ve o zamanlar o kızla ayrılmışlardı eşimin teyzesi bizim patronumuzdu.onlar kendi aralarında konuşurken duyardım eski sevgilisini çok sevmişler birbirlerini ama aileler istememiş sonra eşim ayrılmış kız başkasıyla nişanlanmış ama hala msj çekiyodu o zamnlar eşimde hep resti çekiyomuş.sonra biz sevgili olduk.hattını falan değiştirdik ama işte o günlerden kalma bişey eşim hiç o konuları açmaz ama ben acaba hala ona bişey hissediyormu diye kendi kendimi yiyiyorum.ne yapacağım içimdeki bu kıskançlık ateşiyle nasıl başa çıkıcam bilmiyorum...önerilerinizi bekliyorum kızlar.şunuda söyleyeyim eşim beni sevmese 1 sn bile yanımda durmazdı öyle bir insan çünkü hiç birşeye eyvallah etmez yollardı beni.ama genede kendi içimdeki savaşla başa çıkamıyorum...

canım evliliğin yeni sanırım zamanla hepsi geçiyor kıskanman şimdi gayet normal biz kadınlar biraz herşeyi büyütürüz sen kendine güven evliliğinizi boşuna yıpratma helede eskide kalmış bir şey için

4 sene oldu evleneli bende bazen senin gibi düşünüyorum ama olmuyo bu duygumu bir türlü firenleyemiyorum.bide insanın kendine olan güveniyle alakalı herhalde.hamileyken çok kilo aldım ve hala veremedim tabi sevgiliyken ve evlenince bide çocuklar olunca bazı şeyler değişiyor.birbirine fazla zaman ayıramıyorsun bu sebeplerden dolayı sanki beni eskisi kadar beğenmiyormuş gibi geliyo bana.buda güvensizlik hissettiriyo kendime karşı.yoksa eşimi çokı seviyorum.o hayatımda karşıma çıkan tek mükemmel insan diğerlerinden farklı belkide onu kaybetme korkusu bunları yaptırıyo.anlıcan aklım çok karışık.teşk ederim güzel fikrin için :)

canımm bunu kıskanc biri olarak söylüyorum kii kıskanclık bence karşındakini ve kendini üzmekten başka hiç birşeye yaramıyor... bak kendin diyorsunn eşim beni seviyor diee sevmeyen aldatırr.. canımm bırak herşeyi sadce eşinle mutlu gecireceğin ömürü düşün...kiibb cnm

Bende çok kıskanç bir eş olaraktan hep senin yaptıgın hatayı yapıyordum hep acabalar içindeydim ama anladımki eger benim yanımdaysa hep bana ilgi gosteriyor evliliğimiz için çabalıyorsa demekki beni seviyor .. Bence sende benim gbi kısksnclık duygularını frenle..... cunku böyle yaparak hem kendini hem cok sevdiğin eşini hemde evliliğini yıpratıyorsun... Sonucta eşin seni seçmişseninle evlenmiş bu demek oluyorki eskisi mazide kalmış.... Canım kıskanclık aslında güzel bir sey sevginin temsilcisi fakat asırısı sana zarar verecektir... Hem şöle düşün sen sürekli böle mücadele içinde oldukca yıpranacaksın ve bunu eşine yansıtacaksın ve emin olkii güzellikten cok bu huy yüzünden eşin senden soğuyacaktır... Sonucta güzellik zayıflılık bir yere kadar onemli olan geçim ehli olmak sevmek saymak... Eminimki sen güzel bir essindir .... ve bu güzel eşliliğe sahip cık gerisini boşver.... geçmişte yasanmaz sen gelecege bak birtanemmm.... Ne güzel evlenmissiniz bir tane bebeğiniz olmusss daha ne istiyorsun.... ve diyorsunki eşimde beni seviyor bundandda eminsinn ne güzel...
Sen kendine yeni bir sayfa aç ve geçmişi unut bugunu yasa gelecek le ilgili planlar yap....

canım kıskanman evliliğinizi yıpratır hatta eşini bıktırır..kıskanılcak bişey de yok..herkes zamanında seviyor ayrılıyor..eşin zaten sana ait..gerisi boş bence..sevgiyle kal tatlım :kiss:

teşkkürler arkadaşalar iyi niyetli düşünceleririniz için.beni çok rahatlattınız.bende sizler gibi düşünüyorum aslında bunların doğru olduğunuda biliyorum.işte bu kıskançlık duygusuyl başa çıkmaya çalışıyorum.inş herşey daha güzel olur.aslında ben eski sevgililerini takmıyorum.ama ailesiyle bir ortam olunca bi,r şekilde birisi konusunu açıyor.aslında onlarda biliyor ne kadar kıskanç olduğumu.aman ne bileyim arkadaşlar bu duygu çok zor

Geri