gebe
  1. kazandibii

kazandibii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok kıskanç bir sevgilim var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kazandibii tarafından paylaşıldı.

sevgilim çok kıskanç aşırı kıskanç sevgili sevgilim çok ne yapmalıyım erkek arkadaşım
    • arkadaşlar çok kıskanç bir sevgilim var napıcağımı bilmiyorum bana akıl verin 2 senedir beraberiz ailelerimiz de bize destek veriyor askerden gelince evlenmeyi düşünüyoruz ama çok kıskanç tereddüt etmeye başlıyorum.Kıyafetlerimden,arkadaşlarıma,vb bir çok şeye kaırşıyor napmalıyım

Ekli Dosyalar:

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canımm ya çok dert etme.önemli olan sana olan sevgisi.bundan gerçekten eminsen hiç tereddüt etme.her kadın kıskanılmaktan hoşlanır ama tabi kararında olanından.kıskanır kıskanır baktı sen yıpranıyosun kırılıyosun oturur seninle üzülür.önemli olan senin yanında olması.kıymetini bilmesi.kendi huyuna hakim olamıyodur napsın.her şeyde hbr ver...aşkım oraya gidiyorum şu şu kişilerde gelecek.şu saatte dönerim merak etme diye.sürekli bu şekilde davranırsan onu rahatlatmış olursun.sana zırt pırt sormaz,ona herşeyde hbr vereceğini bilir.
    ama sana da hak veriyorum.boğucu kıskançlığı bilirim.bu yüzden sabret sevgilinle bi şekilde ara yol bulursun tatlımmm sıkma canını...

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kıskançlık eğer aşırıya kaçıp seni rahatsız etmeye başladıysa eğer ben derimki bidaha düşün sevgilini en iyi sen tanırsın kıskançlık doğanın kanunu ama aşırısı emin ol hayatı zehir eder..

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bitanem evlenince düzelir diye düşünüyorum takma kafana

5. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre rahatsız edici kıskançlık kendine güvensizlikten kaynaklanır. bence otur iyice düşün senin karakterini onun karakterini iyice tart ölç biç ben mesela rahatsız edici kısıtlayıcı boyutta bir kıskançlığa dayanamazdım çünkü belki bir ilişki yaşıyoruz ama bizler bireyiz!!!

6. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    neden bu şekilde davrandığını ona sormalısın bence güvensizlik mi yoksa sevgiden gelen bi durum mu bu ?bende arkadaşlar gibi düşünüyorum evlenınce düzelir.

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim yazdıklarının aynısını tek farkla ben yaşıyorum fark ta şu sen 2 senedir cıkıyorsun bende 3 seneyi doldurdum walla ben daha bişey bulamadım tek diyebilecegim onun suyuna gidiyorum şunu untmamalıyız ki kadınlar yapıcı olmalı ben hep sevdiğime evet diyorum ama elinde sonunda istediğimi ona yaptırıyorum kıyafet konusuna gelince dicek bişeyim olamaz onu bnde anlamıyom arkadaş konusuna gelince bazen yakından anlayamadıgımız kimin bizim için dogru kişiler oldugunu oysa erkek arkadaşın dışardan bakınca sana ve senin degerinde olmayan arkadaşlarını silmeni isterler bence biraz düşününce hak vereceğine inanıyorum unutma ki onu bu haliyle sevdinn... kib tatlım tereddütte etme bu benim fikrim acıkcası güven konusuna gelince alakası olamaz bu karakterle ilgili bişeydir bence

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aslinda bu konuyu dert etme derdim fakat,bu sorunu yasayan biri olarak iyice olc bic derim,bu durum hayatini kabusa da cevirebilir,ya da gecici bir durum ve hersey yoluna girer..bunu iyice anlamani tavsiye ederim asiri kiskanc bir insanla birlikte olmak cok zor,tabiki evlilik ile sevgililik ayni sey degil bazi durumlarda seninde ona onunda sana karisma hakkiniz var.Cok rahatsiz oluyorsan erkek arkadasin ile bu durumu konus ve ortak bir yol bulun.

9. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benm fazla kafana takma bu konuyu.cok fazla rahtsız ediosa otur konuş yani.soncta evlncez diosun bu cok önmli bi karar.o yuzden cok ii düşn tatlım.mutlulklar.

10. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen sen ol kendinden vazgeçme o kıskanç diye taviz verme inandığın şeylerden vazgeçme

11. azca_35

azca_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin durumunun tam tersi war ben erkek arkadaşımı aşırı derecede kızkanıyorum herşei yaptı benim içn ama ne fayda çok defa afetim onu aldatı beni ilk başta sewmiyordu sonradan sewdi beni ben çok mücadele weriyorum sewgim için onu sewmekten wazgeçmeyeceğim bizde 2.5 senedir birlikteiz :( kıskançlık birgün sonumuz olmasından çok korkuyorum ya

12. kazandibii

kazandibii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu meseleyi konuştuğumda güvensizlikten kaynaklanmadığını söylüyor beni gözünden kıskandığını bende diyoum evlendiğimizde bu şekil olacakmı böyle olamyacağını söyledi ozaman onun yanında olacağım için kıskançlık olmaz diyor huyuna gidiyorum ama çok da sinirli çok seviyorum onsuz yapamıyorum.

13. kazandibii

kazandibii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok mücaadele verdim inan hiç bişey kolay olmuyor sonuna kadar devam et hakkeddiğini alırsın sen elinden geleni yap

14. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cnm hakkında en iyi olanı tabiki sadece sen bilirsin.bu iş olacaksa diyorsan başka laf kalmaz ama aşırı kıskançlık asla iyi bir durum değil.bu kıskançlık evlendikten sonra da fazla artabilir de.bence sakin kafayla düşün istediklerini istemediklerini belirle ve partnerinle konuş..

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide cok kıskanc ben ondanda kıskanc o yüzden mecbur dediklerimiz yapılıyor :S sende sana yaptıgı baskıların aynısını dene.

çok kıskanç bir sevgilim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıskanç Sevgili Diyalogları (Süperrrrr)

Kıskanç Sevgili Diyalogları (Süperrrrr)

sevgili diyalogları sevgiliyle komik diyaloglar kıskanç sevgili komik diyalogları kıskanç - Kimdi o kız - Hangi kız hayatım - Yanımızdan geçerken kafasını böle eğip selam veren - Allala ben görmedim - Bakma kırmiim kafanı - e meraklandırıyosun sen de adamı ama hayret bişi - Merak ettin demek... Nası değişmiş mi bari - Kim - Kim olucak eski sevgilin - Oha - Oha dimi sölücek...
  2. Çok mu kıskançsınız?

Çok mu kıskançsınız?

Çok güzel bir ilişkiniz var ama onu kıskanmaktan da bir türlü vazgeçemiyorsunuz ve ilişkinize sürekli zarar veriyorsunuz! Klinizde değil onu kıskanmaktan bir türlü vazgeçemiyorsunuz? İlişkinizin kıskançlık nedeniyle yıprandığını gördükçe saçınızı başınızı yoluyor fakat yine de kıskançlığı yenemiyorsunuz... Bu durumda size söyleyebileceğimiz şey "durumunuz çok vahim acil önlem...
  3. Çok mu Kıskançsınız... ???

Çok mu Kıskançsınız... ???

"Partnerim başkalarıyla konuştuğunda neden onu aşırı derecede kıskanıyorum?" diye kendi kendinize soruyor ve bu tutumunuzu değiştirmek istiyorsanız işte sorununuzu çözecek tavsiyeler.. Aşkın göz kördür! İlk çıkmaya başladığınız dönemlerde sevgililer sadece birbirlerinin gözlerinin içine bakar, başkasını görmez. İlişki derinleşip çift olunca 'dünyada yalnız olmadığınızı'...
  4. çok kıskanç bir insanım

çok kıskanç bir insanım

Bazen eşimden nefret ediyorum.bazende onu çok seviyorum.ya böyle eski sevgililerini duydukça ondan uzaklaşıyorum.yanına bile yaklaşmak istemiyorum.eşim beni aldatacak bir insan değil.ama genede deli gibi cüzdanını,telefonunu hergün karıştıryorum.birşey bulamıyorum ama genede rahat edemiyorum.acaba eski sevgilisi arıyo mu diye.çünkü eşimle eskiden aynı yerde çalışıyorduk.arkadaştık ve o...

Sayfayı Paylaş