çok kolay patik örnegi:)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

kolay patik örnekleri kolay patik örneği örnekleri resimli [​IMG]

YAPILIŞI:
    25 ilmek başlayıp 30 sıra haroşa örüyoruz.

10 ilmek kesip 15 ilmek kalan kısmı devam ediyoruz.4 sıra beyaz -4 sıra yeşil(ama beyaz haroşa olacak yeşil düz ters olacak)

25 ilmek başladığımız kısıma doğru 15 ilmek kalan örgümüzün bitişini dikiyoruz.
    diktikten sonra yeşil beyaz kısmın alt ve üst kısmından büzüyoruz.
    altta kalan beyaz kısmıda dikiyoruz.
    Çevirip üzerine pompom koydukmu patiğimiz hazır.

2. SadmiN

Ce: çok kolay patik örnegi:)

3. SadmiN

nette buldum ama en yakın zamanda denyeceğim..o zaman buraya koyarım kendi ördüğümün:D

narçiçeğimm bunu beğendi.
  4. esena

esena Aktif Üye

çok hoş ve kolaymış emeğine sağlık güli

5. SadmiN

esenacım teşekkürler canım..deneycegim sende dene diyeceğim ama bebişle yapamazsın sanırım:D

6. sule

sule Yeni Üye

cok kolaymis...bi denemek lazim..tesekkurler

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

patik

ya ben başladım az bişey kaldı ama anlamadığım yeşil beyaz kısmın alt ve üst tarafından büzüyoruz diyoya o nasıl olcak orayı bi türlü çözemedim patiğim yarım kalıcak bi açıklarmısın keşke biraz daha resim koysaydınız:(:(:(

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

çok güzel emeğine sağlık

9. laetitia

laetitia Yeni Üye

evet çok şirin oluo karpuz dilimi gibi

10. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye

Eger becerebilirsem dün akşam kendim için başladım bakalım nasıl olacak :) model için çok teşekkürler

11. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye

:hhh: :hhh: :hhh: senin ördüğünü ben çok merak ettim adminim :hhh: :hhh:

12. twins

twins Yeni Üye

çok hoşmuş gerçekten

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

üffffffffffffffffffffffffff hep patik

14. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye

Sadminim sen kesin yaparsın zaten :) hatta bebeğim olursa bi tanede ben istiyorum :)

Son düzenleme: 28 Aralık 2011
  15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

paik cok guzel ama nasıl büzülcek bi türlü yapamadım tarif edermısınız

çok kolay patik örnegi:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bu resimler kolay kolay unutulmaz!!!

parmak bebekler ABD ASKERİNİN YAPTIĞI REZİLLİK [IMG] Halinize Şükredin [IMG] [IMG] [IMG] Şehitlerimiz [IMG] Fotoşop mu bu ? yada Timsah Gözyaşı mı [IMG] Parmak Bebek [IMG]
  2. üç boyutlu resim bu daha kolay,arkadaşlar kolay gesin.....

üçboyutluresim kolay resimler 3 boyutlu resimler ve cevapları basit resimbu [IMG]
  3. kolay ve çok güzel patik örneği

tığ işi patik modelleri tığda patik modelleri tığda örnekleri tığlı örnekleri tığ MALZEMELER:50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin:İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ Yapılışı:Patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir ters lastik yaptıktan sonra düz örmeye başlayacağız. Ancak düz örmede iki sırada bir ilmek artıracağız her iki...
  4. Dantel örneği,Halkalı Havlu Kenarı Örneği

halkalı havlu kenarı örnekleri halkalı havlu kenarları örnekleri kenarı modelleri küçük kalp
  5. sıradışı ve şık bir patik örneği

şık patik örnekleri şık patikler patik modelleri en örnekleri en modelleri [IMG]
  6. fiskos örtüsünden kolay ve şık bolero örneği:D:D

kolay bolero modelleri kolay fiskos modelleri fiskos örnekleri basit örnekleri bolero Fiskostan bolero olur mu ? Evet olur. Resimlerdeki bolero örnekleri ne kadarda şık olmuş. İşte üstün türk kadını zekası Gerçekten Türk kadını Örgü ve Dantelden Çok iyi Anlıyor :)
  7. mavi çiçekli patik örneği

son moda patik örnekleri çiçekli patik örnekleri örneği yazıları çiçekli modelleri örneği dilediğiniz renkde örebileceğiniz ve bebeklerinizin ayağında çiçek açmış havası veren şık ve şirin bebek patik örneği buyrun melekler :):) 4
  8. Patik değil sanki birer ayakkabı 30 çeşit şahane bebek patik modeli

çeşitli patik modelleri Anneler,anneanneler,babaanneler,teyzeler,halalar bebeğiniz,torunlarınız ve yiğenleriniz için şahane,harika ayakkabı tarzı süper patik modelleri sizler için... Tam 30 model seçin,beğenin,örün minik ayaklara giydirin yada hediye edin. Ben bayıldım bu modellere çok şirin ve harika güzeller...
  9. kolay tonik cok kolay

1 yemek kaşigi irmik 1yemek kaşigi hazır su olabilir yagmur suyu olabilir gercek gül suyu olabilir yüzünüze sürün ve kuruyunca ovalayarak cıkarın sakın göz altına sürmeyin ılk suyla yıkayın ardından bi nemlendirici sürün bu kadar
  10. Dünyanın en kolay saç örneği modeli yapabilen gelsin

Kızlar bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi diyelim ki sizler uzun saçlısınız ve saçlarınızı bir anda toplamak istiyorsunuz. Acayip bişey buldum. Şimdi sizlere bu görseli sunacağım. Peki sizlerde böyle saç toplamak ister miydiniz :D:D:D :eferin::eferin: * * * * * * * [IMG]

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. patikornegi

,
  2. kolay patik modelleri