çok kolay patik örnegi:)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

kolay patik örnekleri kolay patik örneği örnekleri resimli

YAPILIŞI:
    25 ilmek başlayıp 30 sıra haroşa örüyoruz.

10 ilmek kesip 15 ilmek kalan kısmı devam ediyoruz.4 sıra beyaz -4 sıra yeşil(ama beyaz haroşa olacak yeşil düz ters olacak)

25 ilmek başladığımız kısıma doğru 15 ilmek kalan örgümüzün bitişini dikiyoruz.
    diktikten sonra yeşil beyaz kısmın alt ve üst kısmından büzüyoruz.
    altta kalan beyaz kısmıda dikiyoruz.
    Çevirip üzerine pompom koydukmu patiğimiz hazır.

2. SadmiN

Ce: çok kolay patik örnegi:)

3. SadmiN

nette buldum ama en yakın zamanda denyeceğim..o zaman buraya koyarım kendi ördüğümün:D

narçiçeğimm bunu beğendi.
  4. esena

esena Active Member

çok hoş ve kolaymış emeğine sağlık güli

5. SadmiN

esenacım teşekkürler canım..deneycegim sende dene diyeceğim ama bebişle yapamazsın sanırım:D

çok kolay patik örnegi:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. makarna böreği çok kolay

1 paket makarnayı haşlayın ama iyice haşlayın biraz bayılsın makarnalar...süzün ve soğuk suda gezdirin makarnaları..sonra içine 4 büyük yumurta kırın ve iyice karıştırın.tepsinizi yağlayın ve makarnanın yarısını dökün ve sonra üzerine peynirli maydonoz karışımını dökün.ve sonra kalan makarnayı üzerine yayın.tuz atmayıda unutmayın makarnanıza yada peynirinize.sonrada üzerine biraz yoğurt...
  2. çok kolay

şimdi bir kral bir asılacak olan adama acımış ve ona demişki: sana bir tane horoz verecem sen bunu nasıl öldürürsen bende seni öyle öldürecem.Şimdi adam horozu öyle bi şerkilde öldürecekki kral onu öldürmesin hadi bakalım bilin bunu :)))
  3. kolay ve çok güzel patik örneği

tığ işi patik modelleri tığda patik modelleri tığda örnekleri tığlı örnekleri tığ [COLOR=#330033][B][CENTER]MALZEMELER:50 Gr İp 2,5 numara örgüşişi Süsiçin:İstediğimiz renkte bir parça ip10 Numara Tığ[/CENTER] [/B][/COLOR][COLOR=#330033][B][CENTER]Yapılışı:Patiğimizi örmeye birinci kısımdan yani lastikten 16 ilmek başlayacağız. Yaklaşık 5 sıra bir düz bir ters lastik yaptıktan sonra düz örmeye...
  4. bebeklere çok şirin patik örnekleri

[CENTER][IMG]http://bp3.blogger.com/_-pxxOpQXkRQ/Rsp1qUL-34I/AAAAAAAAAbU/G6KCHov-qDw/s400/Stor_183_04_tilbehor_01.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/737/07fdb41ua1.jpg[/IMG] [IMG]http://bp2.blogger.com/_-pxxOpQXkRQ/RurvZbKNr3I/AAAAAAAAAeU/-9fr-0U927Q/s400/MUMZE_patik%255Blandofnod%255D.jpg[/IMG][/CENTER]
  5. Çok değişik patik modelleri

değişik patik modelleri farklı patik modelleri değişik örnekleri degişik örnekleri degişik [B]Ben evde patik giymeyi çok seviyorum renk renk ve model model patiklerim var.Ama bu [/B][B]patik modelleri beni inanılmaz cezbetti diyebilirim herberi ayrı güzel modelleri gördüğünüzde eminim sizlerde bana hak vereceksiniz böyle farklı patikleri ben çok seviyorum tek üzüldüğüm nokta örgü işi...

Sayfayı Paylaş