gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 yeni yıl geyikleri yılbaşı geyikleri 2012 geyikleri

Evet Yeni yıla girmemize saatler kaldı Melek'ler, biz de bu gece dostlarınızla belki geyik yapmak istersiniz diye 2012 yeni yıl geyikleri sunuyoruz sizlere Melek'lerim.

2012 Yılbaşı Geyikleri

Foton kuşağı, marduk,maya takvimi 2012'de bir şekilde ölüyoruz gençler, rahat olun.

2012 tıpkı 2011 gibi beklentileri karşılayamayacak yıl. çünkü beklentiyi karşılayacak olan yıl değil, insanların ta kendisidir.

2012 ya mayalara ya da bize kapak olacak

2012 ayakkabı bağlamaya devam edeceğimiz yıl. bir aydınlanma, beklemeyin yani.

babam: 2012 de dünyanın sonu gelecekmiş
    ben: hım evet mayalar öyle inanıyormuş doğru
    babam: yok sadece onlar değil bir çok din bu yılları refere ediyormuş
    ben: neyi 2012 yi mi? hım doğrudur ya evet
    babam: ne yapılır öyle bir şey sahiden olsa ki? inşaatı bırakırsın o zaman bence. ne gerek var ki de mi?
    ben: eheh
    babam: hakkaten ne yapılır ki tadını çıkarmak için? bütün gün baklava da yenilmez ki?

2012'de kıyamet kopamaz ki. benim buzdolabında bir adet ton balığı konservesi var son kullanma tarihi 2013'te

Yılbaşı gecesi geriye kalan 364 gece serbest olmasına rağmen eğlenmenin zorunlu olduğu gece. gerilirim hep bu yüzden.

- yılbaşında ne yapıyorsun ?
    - iyiyim allaha şükür hacım. sen ne yapıyorsun ?

Yılbaşı 10 dan geriye doğru sayıp 0 dedikten sonra holeeey diye bağırmak.0 dedikten sonra sanki yeni bir hayata başlamış gibi sevinmek.

seneye görüşürüz esprisi yapanlarla önümüzdeki seneye kadar görüşmeme kararı aldım..

Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 yeni yıl mesajları

2012 yeni yıl mesajları

2012 yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları 2012, msj, msjları, sms, tebrikleri, sözleri, en güzelleri burada arkadaşlar Günler ne kadar hızlı akıp geçiyor Melek'lerim. Daha dün gibiydi, 2010 yılını deviripte, 2011 yılına gireceğim yeniyıl gecesi... Ve yine daha dün gibiydi, 2011 yeniyıl msjları içersinde en güzellerini seçipte, sevdiklerimize attığımız gün - gece... "Daha dün...
  2. 2012 Yeni Yıl dilekleri

2012 Yeni Yıl dilekleri

2012 yılında yeni yıl yılbaşı dileklerinizi ve mesajlarlınızı lütfen bu başlık altından yazalım. Güzel bir katılım istiyorum arkadaşlarım. Bakalım 2012 den kim neler bekliyor neler temenni ediyor. Hadi bakalım herkesi bekliyoruz. İlk Ben Yazıyorum. YENİ YIL DİLEĞİM : Yeni yıl öncelikle huzun barış ve sağlık getirsin. Herkesin yeni yılını şimdiden tebrik ediyorum. Sadmin
  3. Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

Çok komik Sabri Sarıoğlu Geyikleri

komik sabri geyikleri komik Sabri Sarıoğlu geyikleri Evet Melek'ler, şimdi biraz gülelim istedik ve gülerken sizleride güldürmek, ayrıca bizleri izleyenleride güldürmek istedik. Ve bunun içinde son dönemlerin en komik geyiklerinden olan Sabri Sarıoğlu geyiklerini bu sayfamızda derledik topladık, sunuma açtık Melek'ler:) 10 tane Halil Sezai gelse de, Galatasaraylı taraftarların Sabri'ye...
  4. Yeni Çok Komik Öğrenci Sözleri 2012

Yeni Çok Komik Öğrenci Sözleri 2012

Komik Öğrenci Sözleri Facebook Komik Öğrenci Sözleri Kısa Özellikle facebook üzerinden paylaşabileceğiniz ve msn iletisi olarak ta kullanabileceğiniz birbirinden komik, eğlenceli öğrenci sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :D:D -Öğrenciyi altın sınıfa koymuşlar ille de teneffüs demiş. -Bana hocanı söyle, sana kaç alacağını söyleyeyim. -Her öğrencinin kalbinde bir beş yatar....
  5. Çok komik yeni yıl mesajları yazarmısınız

Çok komik yeni yıl mesajları yazarmısınız

Yılbaşı gecesi arkadaşlarıma sürpriz yapmak istiyorum buraya çok komik yışbaşı mesajları yazarmısınız çok komik olsun ama :D:D

Sayfayı Paylaş