gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok Komik Bayan İsimleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çok Komik Bayan İsimleri, İlginç Bayan İsimleri;

Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere ve bu konuda ricada bulunan misafirlerimize komik bayan isimlerini paylaşıyoruz.

Dudu
    Döndü
    Döne
    Dürdane
    Sehriye
    Şaziment
    şehriban
    Tutiye
    Düriye
    Şadiye
    Tamam
    Ceryan
    Şöket
    Portakal
    Limon
    Elma
    Fincan
    Fere
    Sayma
    Güvercin
    Besti
    Esila
    Ceylin
    Misliha
    Maya
    Şeker
    Bebek
    Seriye
    Laçın
    Bilbil
    Hibil
    Saniye
    Vesme
    Keklik
    Bülbül

Çok Komik Bayan İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik isimler

Komik isimler

Sehriye PILAV Satilmis PORTAKAL Ahmet Mehmet VELI Mukaddes CALISYE Hakki KISAADAM Kurtis SISKO Omurlu DOGRUGIDEN Oktay DOLMASEVER Rustu DUZER Gulhanim ELLERGEZER Nabi DALGA Sanayi HOROZ Comert VARLIK Oral USER Masallah AKGUN Haci SIRKINTI Kayyum KONAKLI Yagmur SAGNAK Bora SAGNAK Jinekolog Dr. KayaBILIR Dis Hekimi Oya BILIR Faruk ARTIK Nazim ENGINAR Tuccar ASLAN Keklik...
  2. Çok komik...

Çok komik...

Çağrı merkezlerindeki görevlilerin, sorunları çözmeye çalışırken "mavi ekran" vermesine sebep olan bazı Çağrı merkezi dialogları: Bir müşteri internete erişme konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyor: Çağrı merkezi: Doğru şifreyi girdiğinize emin misiniz? Müşteri: Evet eminim. Hatta bunu bir arkadaşımdan gördüm. Çağrı merkezi: Peki bana şifrenizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz?...
  3. çok komikler

çok komikler

komikler bakın ya çok komikler :piha:
  4. Komik İsimler...

Komik İsimler...

komik kız isimleri komik soyisimler isimler isim en isimler Ayıplamak değil amacım.... Ama şükredin melekler :)
  5. Komik Bayan İsimleri

Komik Bayan İsimleri

Komik Bayan İsimleri arıyorum ben çok komik olsun elimde küçük bir liste var ama henüz yetersiz kalıyor bakalım sizden ne kadar Komik Bayan İsimleri çıkacak:)

Sayfayı Paylaş