Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))

T

TİTAN

Forum Okuru
Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))
Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları Çok Komik

Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşınızı hem mutlu etmek hem de güldürmek ister misiniz ? O halde şimdi paylaşacağımız komik doğum günü mesajları çok hoşunuza gidecek. İşte sevdiklerinizin yüzüne koca bir gülümseme yayacak
Doğum Günü Mesajları Çok Komik :D:D

dogum_gunu_mesajlari-132.jpg

Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unuturmuyum kankam benim. Ampulun icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

Mutluluğun Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Minareden Atlarım Yaş Gününü Kutlarım

Doğum günü kutlu olsun hep böyle melekler doğsun.

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Doğum Günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyiki varsın.

Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum günü unutmadım haberin olsun.

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

En İÇTEN ve DIŞTAN dileklerimle doğum gününü kutlarım.

Doğum günün kutlu olsun (bu mesajı sakla seneye bana bir daha mesaj masrafı yaptırtma)

Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, imf’deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

doğum gününde sana en güzel hediyeyi getirmek isterdim ama seni sana verememki....

Geri