Çok Komik Kafiyeli Sözler Burada Bayılacaksınız

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

komik kafiyeli sözler kafiyeli komik sözler
    komik kafiyeler

Sevgili melekler, biraz da gülelim diyoruz ve Komik Yazılar bölümümüzde Komik Kafiyeli Sözler paylaşmak istiyoruz sizlerle.. :D:D

* Ye yağlığı iç suyu. dondurursa dondursun
    Ye tatlıyı içme suyu, yandırırsa yandırsın.
    * Söz bilirsen söz söyle, sözünden ibret alsınlar.
    Söz bilmezsen susta, seni bir adam sansınlar.

* Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı
    Dost bil zor anında elinden tutanı.

* Gönül ne kahve ister ne kahvehane
    Gönül sohbet ister kahve bahane

* Allah islerse bir kişinin işini
    Mermere bile geçirir dişini
    İstemezse bir kişinin işini
    Muhallebi yerken kırar dişini.

* İçki yiğidi susturur, korkağı coşturur.

* Bak şu çeşmeye su içecek tası yok.
    Kırma insan kalbini, yapacak ustası yok.

* Aptallarla tartışma, başkaları aranızdaki farkı anlayabilir.

* Dünya malı elde iken hep düşmanlar dost olur.
    Elde bir şey kalmayınca dost bile düşman olur.

* Akıl bir gemidir, fikir dümeni
    Kullandır kendini, göreyim seni

* Rakıya verip anırma
    Tütünü verip savurma

* Ne kadar bilirsen bil,
    Söylediklerin karşısındakinin anlayabildiği kadardır.

* İtimadı lütuf sanıp borca sarılma
    Bir gün gelip istenecektir, sonra darılma

* Bana benden olur, her ne olursa
    Başım rahat eder, dilim durursa. yeler

2. okan

okan Forum Okuru

yer bulamadım ama bunu biliyormusunuz
    Zippyshare.com

bunu hasanla anıl gezerken çalıyordu biliyormusunuz bunu

3. azizcan

azizcan Forum Okuru

Çalıntı :18::18::18::18::18::parti::puha:

4. ALARA esma

ALARA esma Forum Okuru

olmamış yha :hayal::boink::oops::oops::oops::bayraks::dans::dans::dans::dans::dans::Laie_23::yabani::pirt::puff:

5. çok güzeller

çok güzeller Forum Okuru

Çok Komik Kafiyeli Sözler Burada Bayılacaksınız konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Komik ve Düşündürücü sözler

komik düşündürücü sözler komik ve düşündürücü sözler ama Tek Rakibim pentiım III . İşi olmayan giremez. -İş ve İşçi Bulma Kurumu- Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. Hissediyorum öyleyse varım. Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi . Hakkımı aradım meşgul çıktı. Nukelene nukelene nuklemeyi öğrendik...
  2. En son icatlar burada kızlar bayılacaksınız

içatlar en son çıkan icatlar en son icatlar yeni çıkan içatlar buluşlar Telefon yatağı Şarj ederken telefonunuzu yere koymak veya masaya koymak sonra kabloya takılıp telefonu düşürmek. Tanıdık geliyor mu? Her gün değil belki ama defalarca başıma geldi. Süper fikir. Diablo Toaster Sanırım şu an karnımın açlığından olsa gerek, bu tost aletine bayıldım. Özelliği her türlü ateş üzerinde...
  3. Komik SözLer

İşte size komki sözler Melek'ler, okyun okuyun gülün emi :D Seni görünce gözlerim DOLAR, burnum EURO, kulaklarımda STERLiN !.. niheheh Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş.. hihihi.. Anne : Benim kızımı ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim Kız : Merak etme anne ben hepsine verdim. ühühühü.... Abi benim cinsel problemlerim var. Her...
  4. en komik geyik sözler !!!!!!!11

komik geyik sözler DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın...
  5. komik şiirler sözler

komik şiirler sözler Babamı Dinliyorum Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Önce bir yumruk hissediyorum hafiften Ardından tekmeler geliyor kafama Uçuyorum havalarda Uzaklarda, çok uzaklarda Annemin hiç durmayan çığlıkları Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Bu dönem sınıfı geçeceğim derken Geliyor sürü sürü kırıklar Ahlar çekiyorum odamda Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları Babamı...
  6. Hayvanlardan komik sözler

Kendilerine uygun sözcükleri nasılda bilirlermiş :DBuyrun hep bizim söylediğimiz sözleri birde onlardan dinleyin.:) -suyu içsen de sokarım içmesen de sokarım / yılan - altımda buzağı arayan kerizin enayinin önde gidenidir / öküz - atladığın yere dikkat et / sazan - uzanamadığım ciğer mundardır / kedi - kaz gelecek yerden hayır gelmez / tavuk - köprüde dayı diyene inanma / ayı -...
  7. Salak Komik Sözler

salak komik sözler salak komik sözler kısa 2012 salak komik sözler facebook Salak komik sözleri bilirsiniz " dambaşında saksağan vur beline kazmayı " bunların en bilindikleridir meleklerim. Pekiii bilmediğiniz daha ne salak saçma sözler olabilir ki dimi :D:D Efenim araştırdık taraştırdık copy ledik ve sizler için harbi salak saçma sözler bulduk. Sakın kullanmayın :D:D :dede: -...
  8. komik sözler

Author: komik - Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur… - Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir… - Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş… - Kız dediğin ?stanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!! - Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin… - Oturarak başarıya...
  9. Komik Romantik Sözler

Komik Romantik Sözler istiyorum sizden romantizmi ve komediyi bir arada seviyorum :)
  10. Kafiyeli sözler komik sözler yazın bana

Selam kızlar sizden Kafiyeli sözler istiyorum ama mümkünse bu kafiyeli sözler bir de komik sözler olsun:) yani komik kafiyeli sözler olsun ok mi:)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kafiyeli sözler

,
  2. kafıyelı laflar

,
  3. kafiyeli komik sözler

,
  4. komik kafiyeli sozler,
  5. kafiyeli komik şiirler,
  6. kafiyeli sozler komik,
  7. güzel kafiyeli sözler,