gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Seni bir öpsem iki kıskanır, iki öpsem üç alınır, dört öpsem beşin aklı kalır. Benimle tüm sayıları denemeye varmısın?
    Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!

yağını yorganına göre uzak ki ayağın üşümesin

Gülü seven dikenine katlanır. Kaktüsü sevenin vay haline

Sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki. Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor.

Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi . Mesela benim başıma gelebilirdi.

Tanrım kör oldum. Artık kusura bakamıyorum.

Evli erkekler her yeni damadı sevinçle seyrederler. Tıpkı ormanda yeni yakalanıp getirilen genç bir aslanı seyreden kıdemli sirk aslanı gibi.

pamuktan prensesmi olur prenses dediğin taş gibi olur

kendime yeni face açtım ADINI FERİHA KOYDUM

böylesini googlede arasan bulamassın

rüyasında gördüğü ak sakallıdedeyi ninesine ayarlayan ulvi

otobüse bindiğimde arkaya doğru yürüyelim diyen muavine sesleniyorum yürümek isteseydik otobüse binmezdik

Yasınız kaç?-Vallahi her yıl değişiyor

Sayin abonemiz bu bir bant kaydidir dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler:

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))

Çok Komik Doğum Günü Mesajları Burada Melekler :)))

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik Sevgili melekler, doğum günü olan arkadaşınızı hem mutlu etmek hem de güldürmek ister misiniz ? O halde şimdi paylaşacağımız komik doğum günü mesajları çok hoşunuza gidecek. İşte sevdiklerinizin yüzüne koca bir gülümseme yayacak Doğum Günü Mesajları Çok Komik :D:D Bugünü unuttum sandın dimi? Hiç unuturmuyum kankam benim....
  2. Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Doğum Günü Mesajı Komik sözler

Komik Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Çok Komik http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/225795-dogum-gunu-arabesk-mesajlar-2012-sozleri.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere komik doğum günü sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bizden doğum günü için komik mesajlar isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bugünü unuttum sandın dimi?...
  3. komik babalar günü mesajları arıyorum

komik babalar günü mesajları arıyorum

Arkadaşlar merhaba, biliyorum babalar gününe daha çok var ama şimdiden arayanlara da kolaylık olur dedim, sormak istedim.Komik babalar günü mesajlarınız var mı?
  4. Teyzem İçin Doğum Günü Mesajları

Teyzem İçin Doğum Günü Mesajları

bu konu teyzeler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Çok sevdiğiniz teyzenizin doğum günümü var? Onu mutlu etmek ve en güzel doğum günü sözleri ile hatırlamak istiyorsanız sizlere en yeni teyzeler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajlarını paylaşıyoruz. Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini...
  5. Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları eşinize doğum günü mesajları Sevgili melekler, eşinize/sevgilinize çok güzel sözler söylemek ister bazen bunu beceremezsiniz. Heyecanlanarak duygularını kelimelere dökemeyen ve bunu yapmayı çok isteyen meleklerimiz ve misafirlerimiz için buyrun en güzel, a en anlamlı doğum günü mesajları... Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı...

Sayfayı Paylaş