gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok komik yeni yıl mesajları yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılbaşı gecesi arkadaşlarıma sürpriz yapmak istiyorum buraya çok komik yışbaşı mesajları yazarmısınız çok komik olsun ama :D:D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2012 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor)
    31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı..

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum

2012′ye elveda, 2013′e merhaba Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl

Yeni yılını kutlarım, noel babayı şutlarım

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredecez iddialar açıldı.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2009 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

Yeni yıl umut olsun Yürekler bulut olsun Her sene sağlık, mutluluk Hep bizimle olsun

Çok komik yeni yıl mesajları yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

Çok komik 2012 Yeni Yıl geyikleri

2012 yeni yıl geyikleri yılbaşı geyikleri 2012 geyikleri Evet Yeni yıla girmemize saatler kaldı Melek'ler, biz de bu gece dostlarınızla belki geyik yapmak istersiniz diye 2012 yeni yıl geyikleri sunuyoruz sizlere Melek'lerim. 2012 Yılbaşı Geyikleri Foton kuşağı, marduk,maya takvimi 2012'de bir şekilde ölüyoruz gençler, rahat olun. 2012 tıpkı 2011 gibi beklentileri karşılayamayacak...
  2. Eğlenceli ve komik yeni yıl mesajları

Eğlenceli ve komik yeni yıl mesajları

2013 yılbaşı gecesinde gülüp eğlenecez ama uzaktaki arkadaşlara da smsle yetişmek için komik yılbaşı mesajları arıyorum.Sizde var mı ? :D
  3. Aşkım için yeni yıl mesajları yazarmısınız

Aşkım için yeni yıl mesajları yazarmısınız

Selamlar, aşkım için güzel mesajlar arıyorum.Yalnız mesajlar yılbaşıyla ilgili olmalı. O gün tüm gün ona yılbaşı mesajları atmak istiyorum :)
  4. komik yılbaşı mesajları yazarmısınız

komik yılbaşı mesajları yazarmısınız

Herkese merhaba , bu siteye bayılıyorum ve sizlerden yılbaşı için çok komik mesajlar rica ediyorum :D
  5. İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013

İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, umutlarla dolu yepyeni bir yılı daha kucaklamamıza sayılı günler kala yılbaşı heyecanı ve coşkusu hepimizi sardı. Alışveriş merkezlerinden sokaklara kadar süslerle donatılan şu günlerde yılbaşı gecesi saat 00:00: 'ı gösterdiği dak,kakalarda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz çok güzel...

Sayfayı Paylaş