gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok komik

Konu, 'Komik Resimler' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

çok komik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok komik.........

çok komik.........

bu arabada biri varsa ya feribot devrilirse çıkmaz merdiven romantizmin bukadarı numaralar çok önemli
  2. Çok komik...

Çok komik...

Çağrı merkezlerindeki görevlilerin, sorunları çözmeye çalışırken "mavi ekran" vermesine sebep olan bazı Çağrı merkezi dialogları: Bir müşteri internete erişme konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyor: Çağrı merkezi: Doğru şifreyi girdiğinize emin misiniz? Müşteri: Evet eminim. Hatta bunu bir arkadaşımdan gördüm. Çağrı merkezi: Peki bana şifrenizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz?...
  3. çok komikler

çok komikler

komikler bakın ya çok komikler :piha:
  4. Çok Komik Uyku Mesajları

Çok Komik Uyku Mesajları

Uyku Mesajları Komik En Komik Uyku Mesajları Muzurluğunuz yine üstünüzdeyse, gece yatmadan evvel arkadaşlarınıza sürpriz yapar, biraz sonra paylaşacağımız birbirinden komik uyku mesajlarıyla arkadaşlarınızı gülmekten kırıp geçirebilirsiniz melekler hahaha -Elveda arkadaşlar... bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum...
  5. Çok Komik Espiriler 2015

Çok Komik Espiriler 2015

Hayatı bazen ciddiye almamak lazım... Ne Demişler"Hayatı ciddiye almayın çünkü içinden sağ çıkamıyacaksınız" Bazen insanın esriyi yapmaya yada duymaya da oldukça ihtiyacı oluyor değil mi? Melekler mekanı olarak sizler için bu yazımız da oldukça komik esrilerden oluşan sözleri paylaşıyoruz. Tek ağlamanız mutluluk gözyaşlarından olsun;) Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ?...

Sayfayı Paylaş