gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok komikkkkkkkkk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok komikkkkkkkkk
    Ellerine, emeğine sağlık canım, gerçekten çok güzeller.

çok komikkkkkkkkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu itiraflar gercekten cok komikkkkkkkkk

bu itiraflar gercekten cok komikkkkkkkkk

İşte ! aradığım kız bu İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim....
  2. çok çok değişik sözler !!  (:

çok çok değişik sözler !! (:

değişik sözler körkütük yaşar bazı insanlar aşkı sen kör o kütük makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun değişik sözler facebook külkedisi ne yapsın kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı meleklerim hayata,aşka,mutluluğa,yalnızlığa,dostluğa dair okuyup beğendiğimiz -kısa ve öz- sözleri bu başlık altında toplayalım istiyorum... okuduğumuz kitaplardan alıntılar,kısa...
  3. Çok Yoruldum Çok..

Çok Yoruldum Çok..

çok yoruldum çok... keşke şimdide uyarılsaydım bi çocuk gibi hatalardan önce,gece yastığı gözyaşlarımla ıslatmalarımdan,gizlice kimse görmesinlerimden önce... diyorum ki; annem aksi bişey dediğimde cimcirseydi kolumu,yada babam ağırlığı ile sustursaydı bakışlarıyla beni ,beni üzenleri,yada öğretmenim o...lsaydı diyorum yaramazlık yaptığımda cetvelleseydi avcumun içini, ama kimse kırmasaydı...
  4. Rüyada Çok Çok Gülmek

Rüyada Çok Çok Gülmek

Rüyada Çok Çok Gülmek - Rüyada kahkaha atmak ne demek? Kızlar dün gece rüyamda çok gülüyor hatta kahkaha atıyordum sizce bu ne demek oluyor?
  5. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş