gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok komikler ya...

Konu, 'Çöplük' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok komikler ya...

emegıne saglık canım züper :D:D:D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çok komikler ya...

çok güzel la almi aferim gözüme girdin şimdik

çok komikler ya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ya BUNU KESIN OKUYUN çok komik

ya BUNU KESIN OKUYUN çok komik

Ölmek üzere olan insanların son sözleri Lan olum Rus ruleti öyle mi oynanır dur da göstereyim. - Teker teker gelin layn... - Sevgilim, abin bizi böyle görse ne yapardı? - Korkma, bu tünelden yllardr tren geçmiyor... - Abi çevremizde fazla polis yok, teslim olmayalım, kaçalım abi... - Geeel, geeel, sağ yap gel. - Abi çok seri bi araba bu yaaa... - Demek piranha dedikleri şey bu. Hiho,...
  2. ölmeden önce söylenen birkaç söz... çok komik ya

ölmeden önce söylenen birkaç söz... çok komik ya

GÖNDER GÖNDER, BEN TUTARIM. - AABI ÇOK SERİ BİR ARABA BU YAAA... - KORKMA HAYATIM, ARABAMIZDA ABS VE AIRBAG MEVCUT. - POSTANEDE BANA AİT BİR KOLİ VARMIŞ ONU ALMAYA GELDİM. - OOLUM..5 TAŞ ÇALDIM RUHUN BİLE DUYMADI.. - BAKIN ÇOCUKLAR, BU DENEY SETİ, KAPAĞI AÇILINCA GÜVENLİK ÖNLEMİ OLARAK ELEKTRİGİ KESER.. - DEMEK PİRANA DEDİKLERİ ŞEY BU..HİHO.. - BAK HULUSİ ABİ BIYIKLARI ILE OYNUYOM Bİ ŞEY...
  3. çok komikler

çok komikler

komikler bakın ya çok komikler :piha:
  4. Komikler ya:)

Komikler ya:)

Güzel güzel komik fotolarım varr gelll haaanıımm :) Buyrun melişler.. hepberaber bakalım:) arabamı parkettım.. üfle teyzem üfle.. kızlar kaslı erkeklerden hoşlanıyormuş :D vah vahhh başımız sağolsun.. .. :D:D ohh şöyle güneşleneyim..:D höyyyttttt.. hahaha hahaha nolii orda :D hahaha ee çocuk bile bilyor yılbaşı die kırmızı olanı giymiş baksanıza..

Sayfayı Paylaş