gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cok konusulacak bir dügün

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Vay be düğüne bak 03 Aralık 2008 Çarşamba 14:11 Biri önde gelen TV kanalının reklam pazarlama müdürü, diğeri eski manken. Bu düğün dillere destan olacak.

Kanal D Pazarlama Müdürü Sevin Ergun ve eski mankenlerden Selim Sefada çiftinin düğün programı, kriz ortamında duyanları hayrete düşürüyor...
    İŞTE DÜĞÜN PROGRAMI:

Yaklaşık 100 kişilik davetli grubu İstanbul'dan özel uçakla Pisa üzerinden Floransa'ya gidecek. [​IMG]

Davetliler yeni yapılmış bol yıldızlı Four Seasons otelinde 2 gece konaklayacak.

Konuklar ilk gün prova niteliğindeki yemekte bir araya gelecek.

Ertesi gün yakınlardaki bir Chapel'de (Küçük kilise) nikâh kıyılacak.

Aynı akşam gerçek düğün yemeği ve seremonisi düzenlenecek. [​IMG]

Yemekteki en büyük sürpriz 30 bin Euro ödendiği ileri sürülen dünyanın en büyük tenoru Andrea Bocelli'nin vereceği 30 dakikalık mini konser olacak.

Konuklar ertesi günü yine özel uçakla memlekete dönecek.

Düğüne davetli olmak yetmiyor. Davetiyeler kişi başı yaklaşık 4 bin YTL. Yani eşli davetiyeler 8 bin YTL. Hediyelerle birlikte maliyet minimum 10 bin YTL...

AYDIN DOĞAN NİKAH ŞAHİDİ OLABİLİR
    Aydın Doğan'ın nikah şahidi olması beklenen düğüne kimlerin 'davetli' olduğu ise merak konusu

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cok konusulacak bir dügün
    harbiden bunlara kiriz vurmamiş aff edersiniz ama oha derim ben bu kadarina benim dügünmde bana eşime toplasan 1000 ytl takılmadı bunlara kısı basında 4000 euro takılcak valla dicek söz bulamıyorummm.....

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Cok konusulacak bir dügün

ALLAH mutlu mesut etsin ne diyelim züürtün parasın garibanın çenesi yorar derlerr krize rağmenn helall yanii:D

Cok konusulacak bir dügün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok güzel bir Hikaye...

Cok güzel bir Hikaye...

5 sınıf hikaye örnekleri Okulun ilk gününde 5.nci sınıfın önünde dururken, öğretmen çocuklara bir yalan söyledi. Çoğu öğretmen gibi, öğrencilerine baktı ve hepsini aynı derecede sevdiğini söyledi. Ancak bu imkansızdı, çünkü ön sırada oturduğu yerde bir yana kaykılmış ismi Mustafa Yılmaz olan bir erkek çocuk vardı. Bayan Mediha bir yıl önce Mustafa yı izlemişti ve diğer çocuklarla iyi...
  2. Birini cok sevdim

Birini cok sevdim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. cok güzel bir corba

cok güzel bir corba

güzel bir çorba kızlar dün acıktım ve cnm corba cekti yaptım ve cok guzel oldu hemde doyurucu sizlerle paylaşmak istiyorum 3 havuc 2 patates 2 sogan bunlaarı suda kaynatın sonra alın mikserle püre haline getirin istediginiz mikar suyu tencerede kaynatın icine tavuk bulyon ve yapılan püreyi koyun iyice bi cırpın sonrada afiyet olsunnnnnnnnn
  4. cok güzel dügün pastaları

cok güzel dügün pastaları

buyrun meleklerim sizlerin begeneceğini umdugum düğün pastaları buyrun bakalım begenecek misiniz???

Sayfayı Paylaş