gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok kötü gribim

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar çok kötü grip oldum hiç halim yok heryerim ağrıyor grip için doğal yöntemler arıyorum sizler grip olduğunuzda bitkisel çözüm olarak neler yapıyorsunuz acil lütfen

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bende emziriyorum grip olduğumda bebeğimi öpüp kokalmıyorum :)c vitamini içeren sebze ve meyvelerden yiyorum

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
çok kötü gribim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. çok kötüyüm çooookkkk

çok kötüyüm çooookkkk

melekler çok canım yanıyorrr çokkkk:( dilinde aft mıdır pay mıdır ne deniyorsa ondan çıktı işte.her ayda 2 3 kıere çıkar. o kadar acıyor i .küçükken de hep çıkardı hala devm ediyor bunn için doktora falan gtmedim gçmesini bkledim kçk birşy diye ama çok fzla acıyorr npcamm bn:( knşmak yemek yemek bile glmiyor içimdennn.yrdmlrnzını bklyiorum ltfn:(
  3. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  4. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..
  5. Çok kötü hissediyorum

Çok kötü hissediyorum

. ben baştan anlatıyım olayı. birisinden hoşlanıyordm. ben hoşlandgmı belli ettim. oda belli etti gibi. geliince görüşelim dedi. geldi sınav zamanında sınavlara girdi gitti. mesajlaşırken tesadüf öğredm. ben şimdi gidiyorum tatil için dedi. çıldırdım. hani görüşecktk. bişiy demeden çekip gidickmiş. şimdi ben bunun üstüne ev arkisini ekledim. ama öylesi,ne ekledim yanlş alamış olabilirmi...

Sayfayı Paylaş