gebe
  1. ladyyy

ladyyy Forum Okuru

Çok kötü hissediyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ladyyy tarafından paylaşıldı.

. ben baştan anlatıyım olayı. birisinden hoşlanıyordm. ben hoşlandgmı belli ettim. oda belli etti gibi. geliince görüşelim dedi. geldi sınav zamanında sınavlara girdi gitti. mesajlaşırken tesadüf öğredm. ben şimdi gidiyorum tatil için dedi. çıldırdım. hani görüşecktk. bişiy demeden çekip gidickmiş. şimdi ben bunun üstüne ev arkisini ekledim. ama öylesi,ne ekledim yanlş alamış olabilirmi facede de yazmıyoruz hiç. durum bu yani.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Yaş belirtmemişsiniz ama muhtemelen hayli gençsiniz. O yaşlarda böyle durumlar olağandır. Bana baktı, beni beğendi, ben beğendim. Hiçbirşey için acele etmeyin derim ben. Oluruna bıkarın..

3. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    titana katılıyorum canım biraz bekle bakalım, seni sevmişse gelir zaten, sevmiosa sana çocuk mu yok, ortalık onlarla dolu kendini bişey sanmasın :D

Çok kötü hissediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

demet şener kilo ibrahim kutluayın hayatı demet şener doğum yaptı hamilelikte kaç kilo aldı boyu Kendimi Çok Dişi Hissediyorum Milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın eşi eski Türkiye Güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile birlikte objektifler karşısına geçti. Eski Türkiye güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile Kelebek objektifinin karşısına geçti.Milli basketbolcu...
  3. kendimi çok yalnız hissediyorum :(

kendimi çok yalnız hissediyorum :(

off off melekler kendimi o kadar yorgun bıkmış yalnız hissediyorumki şu sıra sanki herşey üstüme geliyor gibi :( çevremde o kadar çok insan arkadaşım varken ben onların için de kaybolup kendimi yalnız hissediyorum.. hiç birşey yapmak istemiyorum saatlerce yatıp sadece duvarları seyrediyorum ve ne düşündüğümü bile bilmeden :( bu böyle daha ne kadar sürer bilmiyorum kendimi biran önce toplamam...
  4. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  5. Bebekler ağrıyı daha çok hissediyorlar

Bebekler ağrıyı daha çok hissediyorlar

İngiltere'de yapılan bir araştırma, bebeklerin ağrıyı yetişkinlerden daha şiddetli bir şekilde hissettiklerini ve bu duruma ağlayarak tepki gösterdiklerini ortaya koydu. Yenidoğan bebeklerin sık sık ağlamasının birçok nedeni olabiliyor. Ancak yapılan bir araştırma, henüz birkaç günlük bebeklerin ağrıyı yetişkinlerden daha şiddetli hissettiğini ve bu duruma da sadece ağlayarak tepki...

Sayfayı Paylaş