gebe
  1. ayisigiim

ayisigiim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok kötü saç dökülmem var..

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında ayisigiim tarafından paylaşıldı.

Herkese selam.. Yaaa bana bi yardım edin yasım 20 kafamda saç kalmadı,geçen gün eczaneden prozinc diye bi şampuan aldım sanki saçlarımı daha fazla döktü gına geldi artık aranızda kullanıp memnun kaldıgınız şpuan varmı...:18:...

Çok kötü saç dökülmem var.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

hamilelikte viks kullanımı hamilelikte vicks kullanımı gebelikte vicks burnum tıkalı ne yapmalıyım faydaları Offf offf meleklerim... Br kaç gündür melekler mekanında fazlaca olamıyorum... :( sebebine gelince ağır boğaz enfeksiyonu geçiriyorum:hasta::grev:.... son 40saattirde uyuyamadım çünkü burnum tıkalıydı vee uykuya dalar dalmaz bir horlama sesiyle sıçrayarak uyanıyorum... :e015::(...
  2. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  3. Saç Dökülmesinde E Vitamini

Saç Dökülmesinde E Vitamini

Saç Dökülmesinde E Vitamini E Vitamini Saç Dökülmesine etkisi nedir Daha önce sizlere E vitaminin faydalarını aktarmış ve hangi gıdalarda E vitamini vardır diyede konular açmıştık. Şimdi ise saç dökülmesinde E vitaminin etkilerini konu alıyoruz Melek'ler. E Vitamini hem cilt hem de saç sağlığını korumak, onarmak için en etkili yardımcılarınızdan biridir. E vitamini aynı zamanda A...
  4. Kadınlarda saç dökülmesinin sebepleri

Kadınlarda saç dökülmesinin sebepleri

kadınlarda saç dökülmesi,kadınların neden saçı dökülür,neden saçım dökülüyor,saç dökülmesini nasıl engellerim,kadınlarda saç dökülmesi neden olur Erkek ya da kadın olsun, saç dökülmesi kişilerin kolay kolay göz ardı edemedikleri bir sorundur. Çoğu kişi saçlarını tarzıyla hatta kişiliğiyle bütünleştirir ve estetik olarak da olmazsa olmazlar arasında görür. Araştırmalar kişilerin...
  5. Saçlarım çok dökülüyor ne yapabilirim?

Saçlarım çok dökülüyor ne yapabilirim?

Saç dökülmesi büyük oranda kalıtımsal nedenlere bağlı olsa da bazı basit bakım yöntemleri ile kaybettiğiniz saç miktarını azaltabilir saç dökülmesini geciktirebilirsiniz. Bu yazıda saç dökülmesini engellemek için bazı tavsiyeler bulabilirsiniz. Saçlarınızı taradıktan sonra veya duştayken etrafta olması gerekenden daha fazla saç teli görüyorsanız saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıyasınız...

Sayfayı Paylaş