çok kötüyüm çookkk:(

yasemin asu

Yeni Üye
Üye
çok kötüyüm çookkk:(
slm melekler..şu an o kadar ktü bi durumdayım ki ölmek istiyorum desem yeri.kendime sabahtan beri türlü türlü hakaret ediyorum..bana ltfen bi fikir verin. lise 3. snıfım şimdi.lise 1 de aynı sınıfta olduğum bi çocuğu seviyordum o da bni seviyormş o zmnlar ama syleyememiş bn de o yıl bşka biriyle çıkmya bşladım ama onu hala unutammaştım. bni eskiden sevdiğini bildiğimi bilmiyor bnse 1 hfta önce arkadaşlarmdan öğrendim.ama bnm bi sevgilim var.şimdi lise3 deim ve o blüm değiştirerek tkrar bizim sınıfa geldi ve o da bnden hşlanıyor hissediyorm. bnm aklım yine karıştı...ikisi arasında gidip geliyorum..üstelik hoşnaldığm çocukta biryle çıkıyor şu anda ama sırf o da bnm ki gibi karşısındaki kişiyi üzmemek için bişy hisetiyor...bi yanda 3 snelik dünyalar iyisi sevgilm diğer yanda kankam dediğim aynı zmanda sevdiğim birisi..bnm yaptığm kallşlikten başka ndeir arkadşlar.nefret ediyorum kndimden nasıl yapablirim bunu sevgilme..yüz üstü bırakıp nasıl giderim..bu kadar alçalabldiğime inanmıyorum hiç bi insan iki kişiyi seveblir mi diyorum sevgilimle öyle byle anlaşıyorum ama diğeyle anlaşacağımı sanmıyorum nolur bana yardım edin o da bşka bryle çıkıyo ama sevmiyo bn de duygularmdan emin değilm allah byle bişyi kmsen başına vermesin o kadar zor bi durum ki

Kalbinin sesini dinle ve kalbin hangisinde ağır basıyorsa, rotanı ona göre çevir. Ayrıca 3 yıldır çıkıyorsun ve sevmiyorsun sırf incitmemek için birlikteysen, bil ki onu en vijdansız şekilde vuruyorsun. Kaldı ki sende kendine böyle birşeyi yakıştıramıyorsun. O yüzden kalbinin sesini dinle ve verdiğin karardan da cayma.

3 yıldır birlikte olduğun kişiye olan aşkın, başka biri için sarsılmışsa ve sen emin değil, gidip gelmeler yaşıyorsan, demek ki sen onu 3 yıldır gerçekten sevmemiş, sevememişsindir canım. Çünkü insan gerçekten seviyorsa değil eski sevgilisi feriştahı gelse, sevgisinden şüphe etmeyi bırak, ondan başka kimseyi karşı cinsten biri gibi bile göremez. Başka birini sevipte, bir başkası ile çıkanları yada evlenenleri hiç anlamıyorum, anlamakta istemiyorum. Kötülüğün en büyüğünü ilk önce kendilerine, sonrada hiç bir günahı olmayan, tek günahı sevmek olan karşıdakine yapıyorlar. Ne diyim ALLAH yardımcın olsun canım.

Kalbinin sesini dinle ve kalbin hangisinde ağır basıyorsa, rotanı ona göre çevir.
BAK RÜYAM ADMINIM NE GUSEL SOYLEMIS...

erkekler için üzülmeye değmez derslerine bak sen önüne daha iyileri çıkar

tşk ederim yorumlarınız için ama zaten bn çıkmaya başadığım zmanlar zaten onu seviyodum o da bni seviyomş ama sylemiş hep aklımdaydı üç yıl boyunca aynı sınıftada olunca böyle oldu işte

Benzer Diğer Konularımız !

Geri